Star Wars TV

Hayden Christensen w serialu o Kenobim?Nowa plotka, na razie w żaden sposób niepotwierdzona, mówi, że trwają rozmowy między producentami a Haydenem Christensenem, aby ten dołączył do serialu o Obi-Wanie Kenobim. Na razie wiemy, że serial wyreżyseruje Deborah Chow i zagra w nim Ewan McGregor.

To samo źródło podaje, że ogłoszenia informacji castingowych o tym serialu były planowane na Star Wars Celebaration. Wówczas to poza Christensenem mieliśmy usłyszeć o Rosario Dawson, czyli nowej Ahsoce. Jak będzie wyglądać sprawa Celebration, na razie nie wiadomo.

Warto dodać, że wcześniejsze plotki sugerowały, iż może wrócić też Liam Neeson (Qui-Gon), Ahmed Best jako Jar Jar (choć to chyba potem zdementowano), czy Joel Edgerton jako Owen Lars. Pewnie wróciłaby też Bonnie Piesse w roli cioci Beru.

Wiele wskazuje na to, że Hayden miał się pojawić w jakiejś formie w „Skywalker. Odrodzenie”. Ostatecznie został jedynie aktorem głosowym. W jakiej postaci zobaczymy go w serialu o Kenobim? Trudno stwierdzić. Scenariusz obecnieTagi: Ahmed Best (64) Bonnie Piesse (11) Deborah Chow (19) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (380) Ewan McGregor (423) Hayden Christensen (221) Joel Edgerton (49) Liam Neeson (209) Rosario Dawson (20) Serial aktorski (204) Serial o Obi-Wanie (23)

Komentarze (20)

Dziwne, ale niech tam.

Bartoszcze
Nie takie numery z charakteryzacją już były 😂

Ta rola mu się należy.

czekam

Było by fajnie, a z Obim mógłby się spotkać poza Tatooine

Twarz nadająca się na okładki Cannes. Go go Hayden!

Tak, to może być bardzo dobry serial, taka kontynuacja wojen klonów w aktorskiej obsadzie.

Może być niezły serial.

@Qel
I 40-letni Hayden będzie grać 20-letniego Anakina? :)

Prawie na pewno retrospekcje, no chyba że zrobią nam "psikusa" i część serialu będzie się rozgrywać przed AOTC. Fajnie było 😂

Jeśli rzeczywiście wrócą te wszystkie postacie, to może ten serial jednak nie okaże się taką nudą, jak myślałam. :)

Dawać go!

No to pięknie, pamiętam jak Disney po przejęciu Lucasfilu praktycznie zapomniał o istnienia prequili. No nic, mnie to cieszy bo na prequilach się wychowałem. Podejrzewam że będzie występował w retrospekcjach, ewentualnie jako Vader bez maski w bacta-tanku 🤷

On się nie nadaje do grania Vadera w zbroi, więc może będą retrospekcje pokazujący nam tę przyjaźń z Obim.

Oby zrobili tak, że Vader był przynajmniej 10 razy na Tatooine w czasie wychowywania Luke`a i walczył z Kenobim przynajmniej kilka razy.

Yeah ... please let this happen!

Jake Lloyd byłby lepszy.

:D

Miało być, ale nie pykło - motto i dusza Lucasfilmu A.D 2020 :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.