Różne

P&O 384: Czy twi’lekanki mają uszy?Dziś pytanie o anatomiczne szczegóły jednej z najpopularniejszych ras w galaktyce „Gwiezdnych Wojen” (przed czasami Disneya), czyli twi’leków. O starych rasach wypowiedział się Leland Y. Chee.

P: Staram się zweryfikować uszy twi’lekanek. Mężczyźni są ukazani z ludzkimi uszami, ale w przypadku kobiet nie mogę nie mogę znaleźć zdjęcia bez nakrycia głowy, by stwierdzić czy te stożki to część tego nakrycia, czy może uszy, w dodatku te stożki nie zawsze są w tym samym kolorze co macki.

O: Stożki znajdują się po obu stronach głowy twi’lekanek i zastępują im uszy. Są częścią głowy, a nie nakrycia. Oola w „Powrocie Jedi” oraz większość twi’lekanek tła w „Wojnach klonów” ma białe stożki, podczas gdy Numa i wszystkie twi’lekanki w prequelach mają stożki pasujące do ich koloru skóry. Shiri’ani, postać z „Star Wars Roleplaying Game” to przykład twi’lekanki bez nakrycia głowy, na jej przedstawieniu można zobaczyć jak wyglądają ich głowy, bez ludzkich uszu. Niektóre starsze obrazki z EU ukazywały twi’lekanki z ludzkimi uszami. Początkowo uznawaliśmy to za niekanoniczne, ale być może tamte twi’lekanki były w jakiejś części ludźmi. (Tak, dobrze słyszeliście. Twi’lekowie i ludzie mogą się krzyżować).


Oola


Numa i Obi-WanTagi: Epizod VI: Powrót Jedi (469) Leland Chee (60) The Clone Wars (1324) Zapytaj Radę Jedi (Pytania i Odpowiedzi) (459)

Komentarze (9)

@viqi - Oola piękna? A ta panna z Mando? OK, co kto lubi.

Oni tam w tych jamach muszą nosić nauszniki. xD

uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu Yogurt woli mniejsze uszy.

SW- Yogurt>> Paskudami? Bib Fortuna do atrakcyjnych faktycznie nie należał, ale kobiety twi`lekańskie zwykle były bardzo piękne.

krzyżować... if u know ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hmmm, tylko po co krzyżować się z takimi paskudami?
A co do różnic pciowych... ~:D

Dymorfizm nie jest niczym nadzwyczajnym, choć czemu akurat tak...

Aż taka rozbieżność między mężczyznami a kobietami? To trochę dziwne.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.