Skywalker. Odrodzenie

Kolejne szkice i ciekawostki o „Skywalker. Odrodzenie”

Na początek kolejny szkic koncepcyjny, który ukazał się w sieci. Autor, Luke Fisher, na swojego instagrama wrzucił kilka projektów, które przygotował specjalnie dla „Skywalker. Odrodzenie”. Jeden z nich (poniżej), to wcześniejsza wersja Babu Frika. Na tamtej stronie znajdują się też inne projekty.Inną ciekawostkę o filmie zdradził Phil Szostak. Otóż w IX Epizodzie widzimy jak Rey włącza swój żółty miecz. Jednak, we wcześniejszej wersji planowano ukazać go trochę więcej. Mieliśmy zobaczyć jak wnuczka Palpatine’a używając tekstów Jedi jako podręcznika, konstruuje samodzielnie własny miecz.

Na koniec jeszcze John Boyega. Jak pamiętamy zdarzyło mu się zgubić scenariusz IX Epizodu. Teraz postanowił wrzucić jego fragment na Instagram. Warto zwrócić uwagę na odręczne notatki. Czy to są sugestie i zmiany wprowadzone w filmie podczas kręcenia? Czy przemyślenia Johna, trudno stwierdzić.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Throwback ❤️

Post udostępniony przez John Boyega (@johnboyega)Tagi: Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (383) John Boyega (220) Phil Szostak (13) szkice konepcyjne (62)

Komentarze (7)

Ostateczny Babu lepszy.
No i szkoda, że wnuczka nie konstruowała miecza. Mógłby wybuchnąć i byłby koooniec, a tak to, niestety, pokazali Palpora. FUJ! ~:r

Ten żółty miecz ma przyszłość, czekamy na więcej.

Zawsze to samo: Koncept git a film shit XD

There can by only ONE BABU !.

Dziwny ten Babu Frik - robak.
Fajnie byłoby zobaczyć jak Rey konstruuje swój nowy miecz w filmie albo jak go wcześniej go używa.

Gdy Najwyższy Porządek porwał Chewiego i Finn rzucił tekstem "Reeey! They`ve got Chewie. They`ve got him!", to słowo daję, że odruchowo pomyślałem "Finn the Puppy" i przez te jego oczy szczeniaczka odpaliła mi się jakaś projekcja przed oczami, to chyba był filtr ze Snapchata. ;>

Babu wyglądał prawie jak gremlin :D

Ciekawe co tam Boyega zasugerował: wrażliwość na Moc, czy "teraz Finn powinien krzyknąć: Reeeeey!" :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Skywalker. Odrodzenie"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.