The Mandalorian

Kogo zagra Timothy Olyphant?

/FilmKilka dni temu światło dzienne ujrzała informacja, że Timothy Olyphant dołączył do obsady drugiego sezonu „Mandalorianina”. Tym razem /Film ma kilka plotek odnośnie tego kogo mógłby on zagrać w tym serialu. Ponoć Timothy został dostrzeżony na planie w zbroi Boby Fetta. Wbrew pozorom nie kłóci się to z wcześniejszym newsem jakoby słynnego łowcę nagród miał zagrać Temuera Morrison. W końcu Boba nie musi nosić w serialu zbroi, którą znamy z filmów.

W nowym kanonie w serii książek Koniec i początek autorstwa Chucka Wendiga pojawia się Cobb Vanth - szeryf z miasta Freetown na Tatooine, który od Jawów nabył zbroję Fetta. Motyw zbroi Fetta był eksploatowany również w Legendach w trylogii „Wojen Łowców Nagród” autorstwa K.W. Jetera - wówczas łowca nagród Jodo Kast nosił zbroję bardzo przypominającą zbroję Fetta. Jako, że na razie obracamy się wśród plotek i przecieków to ciężko stwierdzić jak będzie to wyglądało w serialu „Mandalorianin”. Żeby potwierdzić swoje przypuszczenia będziemy musieli poczekać pewnie do premiery drugiego sezonu.Tagi: The Mandalorian (217) Timothy Olyphant (2) Trylogia Końca i początku (Aftermath) (31)

Komentarze (8)

Oczywiście, że zagra Mumakila.

Timothy to miszcz i swoim stylem bardzo pasuje do uniwersum gdzie odnalazłby się w roli jakiegoś łajdaka. Trzymam kciuki!

Wątek kradzionej zbroi - miodzio. Nawiązanie do książek, gdzie gościu podkradł zbroję - super pomysł.

Oby Cobb Vanth

W komiksach też inne typy nosiły zbroję Fetta więc może i teraz durny disnej z braku własnych dobrych pomysłów będzie kradł pomysły innych...które zresztą sam wcześniej skasował. Boszsz


2020-05-20 21:06:51
Darth Rodianin
Ratunku nieeeee

Niektórzy myślą, że on zagra Ezrę bądź nieznaną zupełnie osobę, ale teraz tak myśle czy on może zagrać początek spoilera Rena, szefa Rycerzy Ren koniec spoilera ? Chociaż kolor oczu się nie zgadza, jednak zawsze mogą dać mu soczewki czy coś...

Oby się to sprawdziło, ta postać właśnie chciałem zobaczyć.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.