Star Wars TV

Aktorscy admirał Thrawn i Ezra Bridger?

Ciekawe plotki krążą po sieci. Chodzi o castingi znanych bohaterów, którzy mieliby się pojawić najprawdopodobniej w serialach aktorskich na Disney+. Wg TheDisinsider Lucasfilm szuka aktora, który wcieliłby się w role Wielkiego Armirała Thrawna. Nie jest to jedyna informacja tego typu. TheDirect donosi, że szukają także aktora, który wcieliłby się w Ezrę Bridgera. W tym wypadku szukają kogoś w wieku 30-40 lat, najlepiej o azjatyckich korzeniach, ale są otwarci także na ludzi z Bliskiego Wschodu, Latynosów czy Indian.W obu przypadkach nie mamy żadnej innej informacji. Nie wiadomo też, w którym serialu mieliby się pojawić ci bohaterowie. Chyba już raczej nie będzie inwazji animków Filoniego na pełną skalę w „The Mandalorian”. Pomijając kwestię dedykowanych tym postaciom seriali, w grę wchodzą właściwie dwa projekty. Pierwszy to serial o Ahsoce, o którym krążą słuchy, drugi to coś czego jeszcze nie sugerowano w formie aktorskiej, czyli kontynuacja „Rebeliantów”. Spodziewaliśmy się, że będzie to animowany serial, ale Dave Filoni sugerował już, że jak będą mieć fabułę do przyszłych opowieści to popracują nad medium. Możliwe też, że te projekty będą jakoś ze sobą połączone (lub to jeden i ten sam projekt).

W każdym razie obecnie mamy całkiem niezłą obsadę, wciąż oczywiście nie potwierdzoną. Ahoskę miałaby zagrać Rosario Dawson, Rexa - Temuera Morrison, Bo-Katan - Katee Sackoff. Jest też plotka, iż Sabine zagra Sasha Banks. Cała czwórka prawdopodobnie wystąpi w „The Mandalorian”, choć w przypadku Morrisona możliwe, że zagra on Bobę Fetta. Natomiast mając już taką obsadę, można ją wykorzystać w innym serialu, w którym Ezra i Thrawn bardzo by pasowali. Zobaczymy, kiedy Dave Filoni zacznie nas wprowadzać w szczegóły. Jednego możemy być pewni, jeśli plotki są prawdziwe to produkcję tę z pewnością zobaczymy na Disney+.Tagi: Dave Filoni (465) Disney+ (142) Katee Sackhoff (13) Lucasfilm (562) Plotki (1120) Rosario Dawson (19) Serial aktorski (200) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (574) Temuera Morrison (49)

Komentarze (9)

Rozumiem jeszcze casting na Ezre, ale na Thrawna? Lars jest przecież bardzo dobrym aktorslem, plus wyraźnie widać, że nowokanoniczny wygląd Thrawna jest oparty o niego

Wcielenie się w Ezrasza może zakończyć się dla aktora tak, jak wcielenie w Jar Jara...

Hugo Weaving na Thrawna, dajcie mu zrobić wielkiego szlema fantastyki w końcu.

Cumberbatch albo Hugo Weaving

Cumberbatch. Wystarczy machnąć go niebieską akwarelą i Admirał jak się patrzy. Może by sprawił że ta postać stałaby się w końcu ciekawa po tylu wypocinach Zahna.

Jezeli aktorski Thrawn to tylko Lars Mikkelsen, ktory zreszta podklada glos niebieskiemu w Rebelsach.

Oby Thrawna zrobili takiego jak z tych okładek z nowego kanonu.

Jak to ktoś napisał na Reddicie: nasz cotygodniowy news o Thrawnie live-action :)

Kacper Kuszewski ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.