Star Wars TV

Obi-Wan będzie robiony w stylu „The Mandalorian”

Prace nad serialem o Kenobim trwają. Potwierdziła to niedawno Deborah Chow, która ma wyreżyserować serial. Trochę więcej na jego temat powiedział Ewan McGregor.

Aktor twierdzi, że praca na planie będzie dla niego chyba bardziej przyjemna niż w przypadku prequeli. Wspomniał, że tam wszystko kręcono na niebieskim bądź zielonym ekranie, resztę trudno było sobie wyobrazić. Teraz wszystko, co będzie na widoczne na planie, znajdzie się na ekranie. Ewan nawiązał tym samym do dokumentu o „The Mandalorian”, w którym pokazano jak działały ekrany na planie. Wyświetlano na nich tło, zaś w aktorzy mieli wrażenie, że znajdują się w jakimś rzeczywistym miejscu. Wszystko widzieli. McGregor spodziewa się, że właśnie tej technologii będą używać podczas kręcenia serialu o Benie.

Zdjęcia do serialu o Kenobim ruszą na początku 2021. Będzie dostępny na Disney+. Więcej o kolejnych serialach zapewne dowiemy się na przyszłorocznym D23 Expo. O tym, że będzie tam więcej „Gwiezdnych Wojen” poinformował Clayton Sandell z ABC. Przypominamy, że tegoroczne Celebration zostało odwołane z powodu pandemii.Tagi: Celebration (414) D23 Expo (76) Deborah Chow (23) Disney+ (154) Ewan McGregor (426) Serial aktorski (209) Serial o Obi-Wanie (27) The Mandalorian (220)

Komentarze (14)

Hmmm, ale po co im te ekrany w Obim? Lepienie babek można załatwić na malowanym tle. ~:P

Byle by to był serial bliski tego co pokazała Jude Watson w The Last Jedi. :D

@AJ
Jakieś kawałki informacji - nie mówiąc o plotkach - będziemy dostawać bez Wielkiej Imprezy :)

Na razie dwie osoby wymyślają. Pod koniec roku powinny mieść wymyślone, i powinna ruszyć preprodukcja oraz casting. Obsadę powinniśmy poznać w pierwszej połowie przyszłego roku, zdjęcia gdzieś w lecie. Przy odrobinie szczęścia na najbliższą Gwiazdkę dostaniemy info o tytule czy temacie :)

Tyle tylko, że zwróć uwagę na treść tego twita - "if things stabilize ... " :P

to niech będzie stendalołnowy

Solowy film to tylko o Solo XD

Kto go napisze, kto go wyreżyseruje, czego ma dotyczyć, czy to solowy film, czy część większego cyklu :)

Wszystkiego. No chyba nie chcesz mi powiedzieć, że przez ten czas - aż do premiery, nie będzie N I C. Absolutnie nic o filmie. A w przypadku Celebration - trailerów, oczywiście :)

@AJ
Ale film ma być w grudniu 2022, to czego się po drodze chcesz dowiadywać? :)

Corona, 5G, klimat - o właśnie, czy ktoś zwrócił uwagę, że już NIKT o klimacie medialnie NIE MÓWI ? ... topniejące lodowce, Reptilianie, oceany plastiku, brak wody = brak żywności, iluminaci, kometa, antychryst, szczepionka na covid, wybuchający Yellowstone, itd., itp., można dorzucić jeszcze z tuzin - w ciągu dwóch lat nas to wszystkich załatwi :P

Aaaa, chodzi o technologię. Myślałem, że o odcinki po 20 minut.

Mam nadzieję, że dożyję ;)

Znaczy, najbliższe "Celebration" za D W A lata ??? ... hihihi, a co w takim razie z nowym filmem/filmami ?.
Powiedzmy to wprost, nie ma i nie będzie. Będą seriale na stremie i animacje z Aśką Filoniego.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.