Klasyczna Trylogia

„Imperium kontratakuje” w polskich kinach od 3 lipca [Aktualizacja]Wygląda na to, że sieć Vue, która wprowadzi w Wielkiej Brytanii „Imperium kontratakuje” do kin, zrobi to samo także i w Polsce. Od 3 lipca w ramach powrotów kin w sieci Multikino będziemy mogli zobaczyć V Epizod „Gwiezdnych Wojen” w reżyserii Irvina Kershnera. Film będzie w wersji oryginalnej, bez napisów. Będzie to zapewne najnowsza wersja, przygotowana pod dystrybucję na Disney+ i Blu-ray 4K.Już 3 lipca na wielkie ekrany Multikina wleci monumentalne dzieło science-fiction i film uznawany za najlepszą część "Gwiezdnych wojen". Część V, czyli "Imperium kontratakuje" do dziś zachwyca dojrzałym podejściem, świetnymi sekwencjami akcji oraz efektami specjalnymi, które do dziś robią wrażenie. Weźmy raz jeszcze udział w monumentalnej bitwie na Hoth, gdzie wśród śnieżnej zamieci rebelianci rozpaczliwie bronią się przed siłami Imperium, pośród których największe wrażenie robią maszyny kroczące AT-AT. Przeżyjmy ponownie perypetie załogi Sokoła Millenium borykającej się z kolejnymi uszkodzeniami statku i obserwujmy rosnące uczucie między Hanem Solo i Leią Organą. Ponownie spotkajmy Yodę, przeszkolmy się na Jedi, a w podniebnym Mieście w Chmurach oraz zmierzmy się w pojedynku na miecze świetlne z samym Darthem Vaderem. "Imperium kontratakuje" aż kipi od emocji! Jedna uwaga - film pokażemy wersji oryginalnej bez polskich napisów.
[Komunikat prasowy sieci Multikino]

Ciekawe, czy film trafi także do innych sieci kin?

Aktualizacja. Niestety mamy złą wiadomość. Multikino w dzisiejszym komunikacie przyznało, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie jest w stanie otworzyć większości kin. V Epizod będzie zatem możliwy do zobaczenia tylko w Warszawie i Poznaniu. Nie wiadomo kiedy będą otwarte kina w innych miastach i jaki będzie wówczas repertuar.Tagi: Epizod V: Imperium kontratakuje (499) Irvin Kershner (40) Multikino (11)

Komentarze (31)

Tak do Warszawy, jak i do Poznania mi niestety teraz nie "po drodze". :( A szkoda.

Buuu, nikt mnie nie czyta... Buuu ~;,( ~:P

Czyli to ta wersja z Disney Plus. Super! Kurde, Sopot, Gdańsk, otwierać się!

Tak w razie czego film jest w wersji 2011SE, ale ma o dziwo poprawione kolory, bo nie jest aż tak przesadzony jak wersja BR...

Chce ktoś jechać z wrocka do poznania?? Mam 2-3 wolne miejsca w aucie, a samemu trochę mi się nie opłaca jechać :P

@Lord Bart
Przecież Starłorsy nigdy się nie zwróciły oficjalnie xD
(przynajmniej od Powrotu Jedi)

Kilka minut temu Multikino poinformowało, że jednak nie otwierają jutro pozostałych kin, zatem pokazy filmu będą odbywały się tylko w Warszawie i Poznaniu.

A Helios już ma repertuar. xD Szkoda tylko, że akurat TESB u nich nie będzie.

No fajnie. Szkoda tylko, że żadne kino, które ma jutro zostać otwarte, nie ma repertuaru. Możliwe zatem, że tylko w pojedynczych miastach będzie wyświetlane "Imperium...".

Film będzie we wszystkich Multikinach w Polsce ?

A kina zamknięte xD

Z maskami, to jest różnie. Ostatnio pojechałem sobie do Leszna IC. Wagon zapakowany na 95%, ludzi w maseczkach jakieś 70%.
W kinie luz będzie większy, za to ludków w maseczkach pewnie mniej. W końcu ciemno. ~;)

--> RodzyN jr. problem leży jak zawsze w licencji, za którą trzeba zapłacić

poszedłbym, ale obowiązek siedzenia w kinie masce skutecznie mnie zniechęca; a tak swoją drogą zawsze byłem ciekaw czy takie powtórki powtórek wliczane są potem do zarobków filmu, bo jak wiadomo niektórym wydaje się, że jak tytuł dużo zarobi to jest dobry...

Póki co dostępne w dwóch kinach stolicy Kraju Kwitnącej Bulwy i czterech Stolycy. Druga opcja odpada, bo tak. Pierwsza... hmmm, dwie godzinki wte, dwie godzinki wewte... Kusi, ale pewnie nie będzie mi się chciało. ~;)

HAL, nie jedziesz?

Ale będzie zarażonych fanów...;)

A do kiedy wiadomo?

Adakus - Święta Prawda 😁

Prawdziwi fani znają dialogi na pamieć, nie potrzebują napisów ;).

I to są obchody czterdziestolecia !!!

Ciekawe czy coś tu poprawili pod prezentację w kinie. Jak zobaczę rozmazane tekstury albo stojące w miejscu ziarno to będzie niezły ubaw.

No mówiłem, umrę jak będzie w Polsce!! Jest nadzieja dla 2020 roku, właśnie stracił u mnie łatkę najgorszego roku ever.

Mam nadzieję, że Cinema City też będzie puszczać. A jak nie, to trudno. Pojadę i zrobię sobie wycieczkę do Sopotu, ale na pewno zobaczę.

Katowickie Multikino jeszcze nie ma repertuaru na stronie.

Właśnie sprawdziłem, nie można jeszcze kupować biletów. Ale jak będzie można, to kupuję. :D

NEWS ROKU!

Nie rozumiem, w czym jest problem żeby puścić z napisami? I tak obejrzę.

I stał się cud.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.