TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Ciag dalszy NEJ

2002-08-29 20:45:00 TFN

Czekamy, czekamy, a ja dostaje coraz więcej maili co wydarzy się w następnych częściach. Więc oto kilka informacji dla niecierpliwych co wydarzy sie podczas dylogii napisanej przez Aaron`a Allston`a.

Rebel Dream
Spoiler:Z przestrzeni Hapan powraca rodzina Solo i Skywalkerów z nowymi pomysłami. Pierwszym z nich jest fakt by flota Wedge’a stacjonowała na Borleias i robiła za przynętę, co ma pozwolić reszcie floty na przegrupowanie. Han i Leia wyruszają na planety zajęte przez Yuuzhan by sformować na nich ruch oporu. Natomiast Luke wraz z eskadrą Widm wyrusza na Coruscant w poszukiwaniu danych wywiadowczych. Jednak misja staje się coraz gorsza w miarę jak do akcji włacza się znajdujący się w ich szeregach szpieg i Czulkang Lah – taktyczny geniusz, ojciec Tsavong’a Laha. (koniec spoilera)

Rebel Stand
Spoiler:Luke, Mara i eskadra Widm kontynuują swoją misję na dolnych poziomach Coruscant. Tymczasem Yuuzhanie, dostosowując planete do własnych potrzb obudzili znanego dotychczas tylko z legend Lord’a Nyax’a, który ma zamiar wcielić w życie swój plan i przejąć władzę nad galaktyką. Tymczasem Han i Leia wraz z małymi grupami osób walczą z liderami planet popierających Vongów. Natomiast Wedge’a, Jaina, Kyp i Jag przygotowują się do bitwy, która może zmienić los wojny. (koniec spoilera)

TAGI: Aaron Allston (117) Nowa Era Jedi (174)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..