The Mandalorian

„The Mandalorian” najchętniej oglądanym serialem

Jak donosi Parrot Analytics, „The Mandalorian” był najbardziej popularnym serialem ze wszystkich nowości, jakie się pojawiły ostatnio w serwisach streamingowych. Oczywiście pod uwagę wzięto jedynie USA. Zainteresowanie serialem Jona Favreau było 55 razy większe niż średnie zainteresowanie przeciętnym serialem w tym samym czasie. Analitycy zauważają, że w ciągu 24h od otwarcia Disney+ usługę zasubskrybowało 10 milionów widzów. Wielu z nich właśnie ze względu na „The Mandalorian”.

A skoro już przy zainteresowaniu jesteśmy, to chodzą różne słuchy, że lada moment (znaczy w tym miesiącu) powinniśmy zobaczyć w końcu zwiastun drugiego sezonu. Daty krążą różne. Choćby 21 lub 22 sierpnia. W każdym razie Jordan Maison potwierdził, że słyszał, iż zwiastun pojawi się niebawem.Na koniec zaś filmik o tym jak tworzono IG-11. Film przygotowała firma Hybride Technologies. Choć sami twórcy przyznają, że wkład w postać droida, czyli jego charakter i głos, to także zasługa Taiki Waititiego.Tagi: Disney+ (154) Jon Favreau (110) Taika Waititi (33) The Mandalorian (220) Zwiastun (341)

Komentarze (9)

Najchętniej oglądany... Dwie godzinki i sezon zaliczony, a nie ślęczenie godzinami po nocy.

Generalnie Disney dawał swoje seriale na płytach, więc pewnie się doczekamy.

Ale też w 2020 Disney wydaje seriale na DVD, zamiast na BD czy 4K...

No nareszcie jakieś przyzwoite starwarsy w planach.

Właśnie sobie robię sesję serialu przed kolejnym sezonem, to jest cudo

Nie będzie na nośnikach, a nawet jeśli to na pewno nie w Polsce.

This is the way. (2)

Zupełnie na marginesie, do 2021 zostało kilka miesięcy, jakieś zapowiedzi w którym miesiącu możemy się doczekać D+ na legalu? :)

This is the way.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.