TWÓJ KOKPIT
0

Książki

Ciag dalszy serii X-Wing

2002-08-30 14:59:00 TFN

Ryzyko Wedge'a wyszło po przeszło pół rocznym oczekiwaniom. I nic nie wzkazuje na to, byśmy tym razem mieli krócej czekać. Więc oto kilka informacji dla niecierpliwych.

The Krytos Trap
Spoiler:Wprawdzie Rebelianci zajęli Coruscant, ale Isard zostawiła im powoli umierającą planetę. By ją uratować potrzebne są miliony litrów bacty. Jej koszt ma doszczętnie opróżnić skarbiec nowych władców Coruscant. Tymczasem uznany przez Rebelię za martwego Corran Horn przebywa na pokładzie superniszczyciela Lunsankyi. Odkrywa on, swoje predyspozycje do władania mocą, oraz spotyka wielu „martwyh” Rebeliantów. Tymczasem Tycho Celchu jest oskarżony o zabójstwo Corrana. Prawdę znają tylko oni dwaj. Od ucieczki Corrana zależeć ma więc los „zdrajcy”. (koniec spoilera)

The bacta War
Spoiler:Ysanne Isard przejmuje władzę na Thyfferze – największym producencie Bacty w galaktyce. Uniemożliwia to Nowej Republice wyleczenie ludności Coruscant z wirusa Krytos. Władze NR zrezygnowały jednak z obalania demokratycznie wybranego władcy. Cała eskadra Łotrów rezygnuje ze służby w siłach zbrojnych NR, i wyrusza na wojnę z Isard. Swoją kampanię rozpoczynają od przechwytywania transportów bacty. Ich działaniom przeszkadza działający w eskadrze szpieg sama Isard, i brak Corrana, szykującego się do ucieczki z Lunsankyi. (koniec spoilera)

TAGI: X-Wingi (seria) (59)

KOMENTARZE (0)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..