Humor

„Star Wars” na wesoło, część LXVI

The Truth

Trzy tygodnie to kupa czasu, więc następna dostawa memów jest zaplanowana za dwa. Niestety nadałem ją wczoraj Pocztą Polską, więc może nie nadejść na czas.Tagi: inspiracje (164)

Komentarze (26)

11 byłby śmieszny gdyby w przypadku VIII i IX nie był tak prawdziwy :D.

Ile można mieć własną opinię. :D

2020 a ludzie nadal narzekają na TLJ? Ileż można...

Przedostatnie - Zabawne i prawdziwe ;D

1, 3, 6 <3 <3 <3

Pierwsze dwa: XD!

@Mistrz Mateusz Właśnie mem z "serialem o Bobie" bardzo dobrze oddaje to co osoby "z zewnątrz" mogą sobie myśleć. Serial na pewno nie jest niszowy, odniósł duży sukces nawet wśród tych którzy za SW nie przepadają. Wiesz, to trochę tak jak z różnymi zbrojami ala Iron Man w Marvelu, nie ważne kto siedzi w środku, dla kogoś kto tylko kojarzy Marvela tak czy siak będzie to Iron Man :P.

Tym razem sporo fajnych :)

Wahałem się, czy dać niektóre z tych memów, ale byłem ciekawy waszej reakcji. :D
Następnym razem będę mniej zły.

Sequele dzielą bardziej fandom niż którykolwiek z tych memów.

Większość to totalne bezbeki, ale przy tym z lawą przynajmniej tak wewnętrznie prychnąłem i mimowolnie podniosłem jeden kącik ust do góry. Ten z tym ślimakiem jest, nie powiem, dosyć refleksyjny. Przy całej mojej antypatii wobec tych stworzeń jestem w istocie ciekaw, co one odczuwają w takich sytuacjach. Mem z koniem o ile śmieszny nie jest i chyba nigdy nie był (widziałem go już dziesiątki razy), to przynajmniej odzwierciedla rzeczywistość w stopniu większym niż pożądany. I właśnie na tym polega owego mema nie śmieszność, a literalny tragizm. Z tym Darkiem Vaderem i „Boba Fett series” mam taki problem, że jest on daleko zapuszczoną fikcją. Raczej rzeczywistości w zbyt dużym stopniu nie odzwierciedla. Trudno mi sobie wyobrazić, by dwie osoby kompletnie się na SW nieznające i w gruncie rzeczy w ogóle się nim nieinteresujące podejmowały rozmowy o czymś tak - jednak - niszowym - jak serial SW. Gdyby on był jeszcze - no właśnie - z Vaderem lub innymi znanymi postaciami, przede wszystkim Force userami i tymi kozackimi mieczami, co robią wziuu, to jeszcze jestem w stanie pokusę rozmowy zwykłych śmiertelników o tym zrozumieć. A dodatkowo memy są nie po to i nie na tym polega ich istota, by w śmieszny sposób ukazywały sytuacje, które nie mają, nie miały i nie będą mieć miejsca, ale żeby komentowały rzeczywistość. W tym przypadku tego nie mamy, w tym przypadku ten mem sam wytwarza rzeczywistość (a raczej nierzeczywistość).

Niech Moc będzie z Wami. :obiwan

Jednocz fandom, a nie jeszcze bardziej go dziel.

@AJ73 No co, Anakin na polu słoneczników, na końcu daje kwiaty swojej ukochanej, nie widzę w tym nic strasznego c:.

Nie no, jasna sprawa :). Mam tylko nieodparte wrażenie, że memy są wybrane nieprzypadkowo :D ... Nie mogą jeszcze rozgryźć, albo break through the fog of lies :P, ale jestem prawie pewien, że coś tam jest ;)
Poza tym, nasz Redaktor zamieszcza link do naprawdę strasznego filmiku ... brrr, aż nie chcę tego drugi raz oglądać. Ktoś już tam zajrzał ? ...

Mi tam się podoba, #TeamPonda.

Może być. ~:)

Oj, Ponda, kolego, takim antyseqelem na głównej stronie Bastionu nagrabiłeś sobie.

Eee, tego ... znaczy, czy jest w tym wszystkim jakaś ukryta zagadka ?, nie wiem, zwrotka haiku ?, może hasło do konta w banku ? :P ... czy "kupa czasu + Poczta Polska" coś skrywa ? ... tunel czasoprzestrzenny do Etanolu ? :D
Nasz Redaktor jakoś jeszcze bardziej tajemniczy niż ostatnio. To podejrzane ! :P

Tylko ten z lawą niezły.

Z tego co widzę na przedostatnim obrazku to obie pierwsze trylogie tworzą razem zadek konia, a sequele idą na przód ¯\_(ツ)_/¯

Przy trzecim od końca dusiłam się ze śmiechu. Dzięki, Ponda!

JJ Abrakad Abrams, w tym przedostatnim chodzi o to, że w prequelach był spadek formy, TFA to to samo co ANH, tylko pokręcone, TLJ nie ma już za wiele wspólnego z poprzednimi filmami, a TROS próbuje kontynuować wizję sprzed TLJ, ale ma bardzo nierówny poziom.

A co do czwartego się zgadzam.

Co dalej? Może atak na World Trade Center i tak był lepszy od TLJ? śMiEsZnE!

odpuściliby już z tym tlj. nudne się to robi. i tak był lepszy niż tros.

Ten czwarty mem... *sigh* żeby aż tak czegoś nienawidzić ?
Ten przedostatni to chyba sztuka nowoczesna, a nie kawał.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.