Kolekcjonerstwo

Nowości od Gentle Giant

Gentle Giant

Firma zapowiedziała niedawno kilka nowych figurek, które rozszerzą ich ofertę z Gwiezdnych Wojen. Pierwszą z nich jest kolejna wersja dziecka z „Mandalorianina”. Tym razem brzdąc, wykonany w skali 1:2, przedstawiony będzie wraz z miską z zupą z jednego z odcinków. Figurka kosztować będzie 200$. Kolejne trzy figurki to popiersia szturmowców z Najwyższego Porządku: szturmowiec za 120$, oficer za 120$ i szturmowiec w wersji z tarczą za 200$. Cała trójka wykonana będzie w skali 1:6.Tagi: Gentle Giant (168)

Komentarze (10)

Dokładnie. Teraz próbują nadgonić. ~:P
A #nikogo, to chyba szerzej. Gdy idę gdzieś w koszulce SW (a praktycznie tylko w takich chodzę, no chyba, że Modous), to patrzą na mnie dziwnie. A jeśli z Eulalią, to się ludzie uśmiechają. ~:)
@FV - MZLP boli głowa od pukania się. ~;)

No akurat tutaj za późno, bo na premierę nie było nic, nawet koszulek. A ludzie kochają gremlinke, w przeciwieństwie do pyrgów, które od początku obchodziły #nikogo

Oni tego nie ogarniają, bo tu trzeba głowy i wyczucia, a nie tabelek. Też się obawiam, że będzie tak samo jak z porgami.

The Child jest fajne, ale memy i wysyp merchu, który poleciał za tym, chyba do końca drugiego sezonu całkowicie go nam obrzydzą. Lucasfilm, Disney i producenci zabawek od lat nie mogą zrozumieć, że jak coś jest fajne i chce się na tym zarobić, to trzeba to robić w trochę mniej nachalny sposób, bo wszyscy będą mieli dosyć. Przykład: porgi, które przez jakiś czas były wszędzie, a teraz sprzedają je już byle się tego pozbyć.

W końcu trzeba będzie jakiegoś maluszka kupić, ten jest spoko, akurat do przedpokoju.

@SW-Yogurt - ja sobie Asię po prostu nabyłem metodą zakupu, a martwić się będę później :)

Nic ciekawego, czekam na postacie z komiksów i może z TCW...

Ta, że niby z miską zupy, a zupy jednak brak ? ... nieładnie. Nie kupuję.

MZLP nie ma wcale zrozumienia, że jeszcze jeden łapacz kurzu w postaci Eulalii różnicy nie uczyni. Ale nie i pozamiatane. ~:(

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.