Star Wars TV

Zdjęcia do „Kenobiego” dopiero na wiosnę

Ewan McGregor udzielił niedawno wywiadu magazynowi Entertaniment Weekly i co ważniejsze wspomniał o serialu o Kenobim.Po pierwsze Ewan po raz kolejny potwierdził, to co już wiemy. To będzie krótsza, ograniczona produkcja. Liczą, że wyjdzie góra sześć odcinków i na tym ta historia powinna się zakończyć. I to jest informacja, którą już słyszeliśmy kilka razy, włącznie z ilością odcinków. Niedawno także Kathleen Kennedy mówiła, że to będzie mniejszy serial, czyli możemy się spodziewać, iż zamknie się na jednym sezonie.

Druga sprawa to kwestia zdjęć. McGregor potwierdził, że ruszą z nimi na wiosnę 2021. Wcześniej informowaliśmy, także powołując się na Ewana, iż zdjęcia ruszą w styczniu. Wygląda na to, że zostały znowu opóźnione. Wobec tego pytaniem otwartym zostaje, czy faktycznie zdjęcia opublikowane przez MSW to plan serialu o Obi-Wanie. Możliwe, że to trzeci sezon „The Mandalorian” lub w mniejszym stopniu serial o Cassianie. Ten jak pamiętamy, powinien być kręcony w Wielkiej Brytanii, acz może się coś zmieniło.

Opóźnienie w produkcji może być zarówno spowodowane spowolnieniem całej branży związanej z pandemią oraz zmianami wprowadzanymi do scenariusza, o których także już czytaliśmy. Serial w reżyserii Debory Chow zobaczymy na Disney+ dopiero w 2022.Tagi: Deborah Chow (23) Disney+ (154) Ewan McGregor (426) Kathleen Kennedy (359) Serial aktorski (209) Serial o Cassianie Andorze (41) Serial o Obi-Wanie (27) The Mandalorian (220)

Komentarze (10)

6h materiału od firmy na D.? No to mogę oszacować budżet jaki zostanie na promocję: 29.95$, wliczając należne podatki.

Meh, film byłby lepszy

To by było pięknie :)

@Qel Asim Gdzieś czytałem, że każdy z odcinków będzie trwać równo godzinę.

Byle nie 6 odcinków po 20 minut... Chcę przynajmniej 45 minut na każdy odcinek plus pilota na minimum 1 h 15 min lub dłuższy ostatni odcinek

Najbardziej czekam właśnie na serial z Kenobim, zwłaszcza po plotkach jakoby akcja miałaby się rozgrywać w dwóch liniach czasowych - Wojen Klonów z Haydenem i po Zemście Sithów z tropiącym Obi-Wana Vaderem.

Serial krótki, bo już wiedzą, że to będzie katastrofa ;)

Będzie, nie będzie, emocje jak przy lepieniu babek...

Sorry Evan, ale teraz jest czas na Mando :D

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.