The Mandalorian

Kolejne nagrody Emmy dla serialu „The Mandalorian”

Dzisiaj w nocy ogłoszono zwycięzców w kolejnych kategoriach nagród Emmy. Serial „The Mandalorian” dołączył do kolekcji dwie nagrody, zbierając tym samym łącznie ich już siedem. Wraz z produkcją „Watchmen” od HBO jest obecnie liderem tegorocznej klasyfikacji. Poniżej możecie zobaczyć w jakich kategoriach zwyciężył tym razem:

  • Najlepsza muzyka – odcinek 8 “Redemption” - Ludwig Göransson
  • Najlepsza choreografia kaskaderów – Ryan Watson


Serial „The Mandalorian” nominowany był w tym roku łącznie w 15 kategoriach do nagród Emmy. Pełną listę jego nominacji możecie znaleźć w tym newsie. Natomiast o poprzednich pięciu nagrodach pisaliśmy w tym miejscu. Przed nami już ostatni wieczór z Emmy, w czasie którego liczba zdobytych nagród przez pierwszy aktorski serial Star Wars może się jeszcze zwiększyć.

Przypominamy również, że muzykę do serialu „The Mandalorian”, która została nagrodzona można przesłuchać online m.in. w serwisach Spotify, Tidal czy na YouTube. Playlistę ze zwycięskiego odcinka znajdziecie w tym miejscu.Tagi: Emmy (15) Ludwig Göransson (19) Nagroda (74) The Mandalorian (229)

Komentarze (10)

Sknery, mniej niż połowę dali. ~:/

Mam skromną nadzieję, że kryzys wywołany działaniem około covidowym i nagrody tego serialu pokażą Di$neyowi w jakim kierunku powinny iść wszystkie produkcje.

Kontrkandydatów nie oglądałem, ale Mando tak mi podpada, że dałbym temu serialowi wszystkie nagrody świata.

@Gracu
O postprodukcję nie pytam, bo to jest dokańczanie tego co już w zasadzie jest zrobione, raczej o filmy które są na podobnym etapie co ewentualne filmy SW - czyli przed kręceniem.

Pamiętam, że Batmana wznowili, ale to nie to uniwersum ;)

@bartoszcze seriale jak i filmy z MCU to co ma się kręcić to się kręci, reszta jest w postprodukcji

Filmów SW (w sensie ani jednego) nie będzie tylko jeśli żadnych filmów nie będzie. Marvel już wznowił produkcje?

Nie, do kin nie przyciągną, gdyż filmów SW (moim zdaniem) nie będzie, a najbliższe lata to seriale na Disney`owy stream.

Przedwczesny zaciesz. Ani Reyówna ani Mando nie zaciągną ludzi do kin!

Super, się należało.

Cieszy. Ciekaw jestem, jak na to disnejowa Kachna ?. Rejówna chyba miała być w jej zamyśle tą, która pociągnie SW naprzód, a tu się wzięło i jej pomysłu wykopyrkło, oj 😋

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.