Różne

Aparat z „The Mandalorian”

starwars.com/Karwan89

Firma fotograficzna Polaroid zapowiedziała i już udostępniła zainteresowanym limitowaną serię produktów inspirowanych serialem „The Mandalorian”. W ofercie znajdują się aparat natychmiastowy ($120) i filmy z nadrukowanymi ramkami z The Child i innymi motywami z serialu. Są też różne pakiety - więcej na stronie producenta.

Aparat to najnowszy model, tegoroczny Polaroid Now. Jego charakterystyczną cechą jest autofocus, którego brakowało w poprzednich produktach reaktywowanej Polaroid. Pozwala na robienie podwójnych ekspozycji, a tylko dwa aparaty iType wcześniej miały taką możliwość.Fani fotografii, chcący zakupić takie unikalne przybory fotograficzne, powinni się spieszyć: w USA zostały ostatnie sztuki; na szczęście w Europie jeszcze nie ma problemów z dostępnością.

Nowe produkty związane z serialem „The Mandalorian” zapowiadane będą w każdy poniedziałek od 24.10 począwszy. Lucasfilm i Disney ogłosili wczoraj, że będzie to odbywać się w to w ramach „Mando - poniedziałków” (klik).Tagi: Apart (2) The Mandalorian (268)

Komentarze (8)

Karwan89-> może namacalność wróci jako luksus w tych internetowych czasach. :)

Niby zabawne, ten dreszczyk po wyjechaniu "pustego" obrazka... Ale jednak zostanę przy 14letnim produkcie firmy na C. ~;)

heh pieniążki :D:D

@Nestor myślę, że to może wynikać z faktu, że aktualnie wszystko mamy w telefonach, a brakuje nam rzeczy prawdziwych - namacalnych.
Plus Polaroidy mają sporo magii w sobie, w przeciwieństwie do Instaxów.

Moda na Polaroidy powraca, to jest niesamowite, że w tych czasach taka technologia przechodzi renesans.

Nie ma za co :)
Poważnie się zastanawiam nad jego zakupem :D

Wielkie podziękowania dla użytkownika Karwan89 za zainspirowanie newsa i opisy techniczne! :)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.