Star Wars TV

Poczekamy na Cassiana i jego serial

Niedawno pisaliśmy, że Tony Gilroy nie będzie reżyserował żadnego z przeznaczonych mu trzech odcinków serialu o Cassianie Andorze (więcej). Gilroy nadal będzie nadzorował serial, ale to nie jedyna post-COVIDowa zmiana. Wygląda na to, że zdjęcia do serialu potrwają gdzieś do lipca 2021, a co za tym idzie premiera może się przesunąć na 2022.Wciąż są to informacje niepotwierdzone. Lucasfilm nie wypowiada się w tym temacie, jednak patrząc na to jak wygląda sytuacja z pandemią, wydłużenie zdjęć jest całkiem prawdopodobne. Co więcej zdjęcia będą trwały w bardzo podobnym czasie, co do serialu o Kenobim. To powoduje coś, o czego już wiele razy doświadczyliśmy, przez jakiś czas źródła mogą mieszać oba seriale. Najnowsza odsłona tego mieszania to informacja, że tytuł roboczy serialu o Cassianie to „Pilgrim”. Swoją drogą ten tytuł już słyszeliśmy, ale wówczas miał być to tytuł Kenobiego.

Wciąż czekamy na informację kiedy ruszą zdjęcia na planie serialu. Obecnie zaangażowani są w niego: Diego Luna, Alan Tudyk, Genevieve O'Reilly, Denise Gough, Stellan Skarsgård, Adria Arjona i Kyle Soller.Tagi: Alan Tudyk (59) Denise Gough (2) Diego Luna (70) Disney+ (160) Genevieve O'Reilly (31) Kyle Soller (3) Lucasfilm (570) Serial aktorski (212) Serial o Cassianie Andorze (44) Serial o Obi-Wanie (30) Stellan Skarsgard (13) Tony Gilroy (31)

Komentarze (8)

A zawsze mogli zrobić serial o Thrawnie...

Ale kombinują...

Niech kręcą w jednej lokacji, z dwóch kamer. Jedna łapie jak Obi lepi przez kilkanaście lat babki z piasku oraz pije (w końcu pustynia). Druga jak Cassian grzebie w K-2SO, bo ten się zatarł (na pustyni, gdy szukali przyjaciela Organy). W końcu się spotykają i dogadują, że jeden leci po Jyn, a drugi po Luka. Jak to się kończy - wiadomo. Obi przechodzi transcendencję, a Jyn i Cassian żyją długo i szczęśliwie na jakimś zadupiu, po tym, gdy ich K-2SO zabrał z plaży.

W poniedziałki leci Obi, w środy Cassian. Ostatni, wspólny, odcinek leci w piątek, na tydzień przed rozpoczęciem kolejnego sezonu Eulalii.

Co to ostatnio pisali o kręceniu Riverdale, że cała ekipa jest skoszarowana wokół planu, a do sceny pocałunku musieli specjalnie usta płukać :)

Jeszcze jest czas by wszystkie te seriale anulować ;)

Może jest jeszcze nadzieja, że to nie powstanie...

Crossover:P

#nikogo, więc będą kręcić obok siebie, żeby ludzie się nie skapnęli co gdzie z czym. I hype skierowany na Kenobiego okaże się hypem skierowanym na Cassiana :P

W sumie, gdyby nie to, że co jakiś czas "Cassian" wypływa z internetów, przypominając o swoim istnieniu, to nie wiem, czy ktoś by w ogóle kojarzył, że taki serial jest w planach :P
Tym bardziej, że zdjęcia będą robione niejako obok "Kenobiego", więc wiadomo gdzie oczy wszystkich będą skierowane.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.