„Darth Vader” na tropie telluriów Palpatine'a
Adam Skywalker
Komiksowa seria „Darth Vader” wchodzi w swój drugi arc fabularny. Tak jak poprzednia historia, choć osadzona po „Imperium kontratakuje”, mocno oparta była na motywach z prequeli, tak teraz scenarzytsta Greg Pak na warsztat bierze trylogię sequeli.




W opowieści „Into the Fire” będziemy mieli możliwość śledzić losy nie tylko Dartha Vadera, ale też sithańskiego łowcy Ochiego, których Imperator Palpatine'a w ramach kolejnej próby postawił po dwóch stronach sporu. Pojawią się też Mustafar oraz broniąca telluriów Wyrocznia, z Epizodu IX ostatecznie wycięta.
Ilustracje do trzeciego „Dartha Vadera” wykonuje Raffaele Ienco.





Zapraszamy do dyskusji na forum.
Tagi: Greg Pak (10) Marvel Comics (375) Raffaele Ienco (3)
Komentarze (6)
Będą, ale w kolejnych zeszytach ;)
Eee tam, miały być telluria, Wyrocznia i Ochie, a przez cały zeszyt Palpi prowadzi sadystyczne szkolenie back to basics. Ale i tak całkiem fajne to było.
A ten Vader durny, dyć widać, że Palpor ma the High Ground...
Super! W końcu porządne nawiązanie do E9.
Widzę, że w tej wersji wydarzeń Luke był kobietą...
Uuu, wreszcie jakaś obiecująca historia, czekam! :D