Star Wars TV

Serial o Carze Dune? i inne plotki serialowe

Wygląda na to, że „The Mandalorian” doczeka się spin-offa. Podobnie jak to było w przypadku „Łotra 1”, jedna z postaci dostanie swój prequel. A ma nią być Cara Dune w którą wciela się Gina Carano.O pomysłach na serial niezależnie zaczęły donosić różne źródła - LRM, Star Wars Unity oraz Corey Van Dyke z Kessel Radio Transmissions.Serial miałby opowiadać wcześniejsze losy Cary i jej związki z Mandalorianami. Zaś dodatkowe plotki sugerują, że może w nim się pojawić również Katee Sackhoff w roli Bo-Katan Kryze. Oczywiście na razie nie wiadomo kiedy ten serial mógłby trafić na Disney+, nie ma też żadnego potwierdzenia w tej sprawie.

Nie jest to jedyna informacja na temat seriali aktorskich. Ewan McGregor sprecyzował, iż zdjęcia do serialu o Obi-Wanie powinny ruszyć w marcu 2021. Zaś zdjęcia do serialu o Cassianie wg najnowszych plotek rozpoczną się 4 listopada. Podobno ma on mieć tytuł: „Star Wars: Andor”.Tagi: Disney+ (162) Ewan McGregor (430) Gina Carano (22) Katee Sackhoff (14) Łotr 1 (spin-off) (480) Serial aktorski (214) Serial o Cassianie Andorze (44) Serial o Obi-Wanie (31) The Mandalorian (235)

Komentarze (38)

Ona jest średnią aktorką, dlatego bym czasu antenowego jej nie dawał ( nawet przy całej swojej sympatii dla jej roli).

No ale to nie załatwia wszystkiego.

@rebelyell
Tło i tak lecą z komputera, wyświetlane na tych ekranach otaczających plan.

Przypuszczam, że inne ery kosztowałyby za dużo jak na serial. Nie mógłbyś się wtedy kryć na rubieżach typu Tatooine, trzeba by jakoś pokazać, że to inne czasy. Dlatego ja - chociaż lubię seriale - kibicuję żeby SW opierało się na produkcjach wielkoekranowych.

Dla mnie to jest strata zasobów ludzkich i czasowych żeby robić takie seriale. O Carze Dune to można zrobić miniserię komiksową, ewentualnie książkę. Seriale powinny być większe, zbliżone do filmu. Jak Kenobi. Mando się udał, to prawda, ale twierdzę, że bez Baby Yody nie doszłoby nawet do S2. Seriale powinny być w nowych erach. High Republic, później Old Republic, czasy pradawne przed TORem. Ja naprawdę nie rozumiem co stoi na przeszkodzie żeby iść w tym kierunku. Będziemy przez następne lata oglądać seriale o Mando, Kenobim, Cassianie, Carze Dune, kto wie kim jeszcze, a HR, TOR, okres początkow Mocy czekają i czekają nie wiadomo dlaczego.

@Finster
Nigdy :D

A Twój przykład eksperymentu niestety pasuje tylko do lodu pływającego (co do którego szacuje się że może wpłynąć na poziom oceanu o jakiejś 4-6 cm). Gdybyś chciał adekwatnego eksperymentu do topnienia lodowców/lądolodów, to musiałbyś lód umieścić ponad napełnioną do brzegi szklanką :)

Obejrzałbym coś o protoplastce Rey - Kirze (tej od Lucasa). Ale wolałbym w tej roli aktorkę, a nie Gal Gadot po stronie boxingu :D

@Bartoszcze, sobie przypomnij kiedy zakończyłeś przygodę z fizyką :D

@Slavek_8 - nie można, czysty etanol powinien zajmować całą oobjętość naczynka. Chyba że jest to etanol ubogacony ;)

@Rodianin
Po TROS Rycerze Ren już nikogo nie obchodzą, nudna banda rzeźników.

Jaki dług społeczny ? Rozumiem, że trylogia z kobietą w roli głównej to nadal za mało ?

Adam - Właśnie dlatego Carano cisnęła bekę z takich ludzi. Nie ważne jak, nie ważne dlaczego, ważne żeby było poprawnie...

Co drugi serial powinien być kobieto-centryczny, może nawet więcej, bo trzeba spłacić dług społeczny.

Niech zrobią jakiś serial o Rycerzach Ren

Kolejny serial kobieto-centryczny? Nie, przypadek.

Wcale nie trzeba cumować w Holandii. Znam inną Zatokę, gdzie można zacumować w tym celu. ;]

@Finister - a można ten lód zalać etanolem? Jeśli tak, to ja już wielokrotnie przeprowadzałem ten eksperyment, ale efekty były raczej zgodne z przewidywaniami.

Oj, Finster, fizyka znów Ci zrobiła psikusa :)

Nie widzę potencjału dla tej postaci w formie serialu, poza tym gra aktorska pani Carano mnie póki co nie przekonała.

Ojoj, a tak miała zostać wywalona na zbity pysk za swoje transfobiczne zachowanie w Social mediach. Xd

Jak zaleje Holandię, to się będzie cumować przy Tre Cime di Lavaredo, znaczy się na Vandorze, koło Kiry. ~;)

Ale szybciej ich, niż nas :P

Wrzuć lód do szklanki, zalej wodą do pełna i czekaj aż lód się stopi ;) Efekt może zdziwić.

@Mossar: to tak jak ja, nie widzę tu za bardzo potencjału na hit.

Jak stopnieją lodowce (to już całkiem niedługo, na szczęście), to nie będzie gdzie cumować w tej Holandii, hehe. WTEDY, im pokażemy ... tym Disneyom pokażemy. Jeszcze będą nam dopłacać, byśmy wykupili ten ich żałosny abonamencik :P

Seriale to Dykta Und Popelina Absolutna, ale z braku laku...

No i po co komu to coś z plusem u nas? W Holandii działa, wystarczy zacumować gdzieś koło wiatraka. ~:)

Może się mylę, ale ja w takim ewentualnym serialu nie widzę żadnego potencjału

Dej! I od razu pyk crossover z Cassianem. Fajnie by było, ale ja wolę się nie jarać takimi plotkami - uwierzę, jak zobaczę trailer. :D

Jak tak sobie myślę, to Cara Dune pasowałaby do poszukiwań Ezry. W ten sposób mogłaby zejść ze sceny w Mandalorianinie. Lepsze to niż ją zabić.

Nie, niekoniecznie musi zginąć. Równie dobrze mogą upchać seriali ile tylko się da, wyznaczyć im jakieś okresy i w nich działać lub po prostu planują stworzyć przeplatające się historie. Może być i tak, że pojawienie się Ahsoki w Mandalorianinie zapoczątkuje poszukiwania Ezry, potem dojdą kolejne seriale. Mam tylko nadzieję, że wyjdzie to lepiej niż Arrowverse.
Źle to wygląda z naszej strony, gdy co jakiś czas słyszymy o planach na seriale o bohaterach kompletnie ze sobą niezwiązanych, ale to wina tych przecieków. Myślę, że Disney już się nauczył i konsekwentnie wszystko planują. Potraktujcie HR jako gest dobrej woli.

Czyli co, ona zginie w 2 sezonie Mando? Zauważyłem, że robią seriale SW o trupach...

Ja nawet bym tą Carę przyjął. Ale moje obiekcje każdy zna ;)

Na wschodnią Europę, w przyszłym roku. Tyle, że nie u wszystkich od razu, a podzielą regionami. Tak czytałem. Jeśli się mylę, to poprawta :)

To jest okrutne :P

@Bartoszcze - u mnie działa :P

To ja tylko zapytam czy redakcja próbuje się wywiedzieć, kiedy w PL rusza D+, zwłaszcza po reorganizacji D i mocnym postawieniu na streaming...

A spin-off z Giną - fajn baj mi ;)

Dobrze, że chociaż seriale.
Jak to wszystko ładnie chwyci, to w sumie, za głównymi filmami jakoś tęsknić nie będę. Zakładam, że szansa na to, iż się wykopyrkną na jakimś serialowym projekcie, jest stosunkowo bardzo nikła. Inaczej, niż w przypadku głównych filmów. Drugiego TROS`a chyba już bym nie przetrawił :P

A mi format serialowy bardzo się podoba :).

Fajnie, tylko szkoda że na filmy nie ma co liczyć w najbliższym czasie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.