TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

O trzecim sezonie i przyszłości „The Mandalorian”

2020-10-17 12:14:29Jak donosi Variety prace nad trzecim sezonem „The Mandalorian” idą zgodnie z planem. Zdjęcia zaczną się jeszcze w tym roku.

Pedro Pascal skończył pracę na planie drugiego sezonu na niecały tydzień przed tym jak pandemia COVID-19 dotknęła i zamknęła przemysł filmowy. Nikt nie był na to przygotowany. Teraz kilka miesięcy później pracują już w nowej rzeczywistości. Pedro potwierdził, że pojawi się na planie przed końcem tego roku, jak tylko zakończy swoje zdjęcia w filmie „The Unbearable Weight of Massive Talent” z Nicholasem Cagem.

Również Jon Favreau jest dobrej myśli. Cały czas zakładają, że będą mogli pracować zgodnie z planem. Favreau zauważa, że serial jest bardzo cyfrowy, a wielu aktorów i tak gra w maskach. Zaś wiele rzeczy potem jest dodawanych komputerowo. To wszystko sprawia, że powrót do kręcenia wydaje się być możliwy. Dodatkowo dochodzi jeszcze kwestia budżetu i popularności, obie działają na korzyść serialu.

Favreau krótko wspomniał też o potencjalnych spin-offach, które zapowiedział w styczniu Bob Iger. Mając już działającą maszynę produkcyjną, wprowadzając nowych bohaterów, mogą też skorzystać z możliwości rozbudowania ich historii. I taką też mają ambicję. Nie zdradził żadnych konkretów, ale tym samym potwierdza krążące plotki o serialach powiązanych z „The Mandalorian”. Nie mają tu ustalonego planu działania, ale są możliwości elastycznego ustalania kolejnych kroków.

W przypadku spin-offa kinowego, Favreau powiedział, że w chwili obecnej jest taka możliwość. Historia może wyewoluować w tym kierunku, ale jednocześnie nie ma presji by wychodzić poza serwis streamingowy. Tu warto wspomnieć, że parę dni temu Bob Chapek potwierdził, iż obecnie to Disney+ jest flagowym i strategicznym produktem Disneya i będą się koncentrować na jego rozwijaniu, kosztem parków czy filmów kinowych (dotkniętych skutkami pandemii).

Pedro Pascal bardzo chciałby zobaczyć pełnometrażowego Mandalorianina na wielkim ekranie, ale nie wie czy to jest potrzebne. Czy to nie rozmyłoby serialu?

Tymczasem pojawiła się kolejna zapowiedź związana z drugim sezonem. Tym razem tylko sugerują, iż w poniedziałek dostaniemy jakieś nowe spojrzenie na drugi sezon.Pierwszy odcinek już za niecałe dwa tygodnie. Harmonogram pozostałych możecie sprawdzić tutaj.
TAGI: Bob Chapek (14) Bob Iger (159) Disney (458) Disney+ (382) Jon Favreau (184) Pedro Pascal (54) Plotki (1202) Serial aktorski (230) The Mandalorian (434)

KOMENTARZE (6)

 • SW-Yogurt2020-10-19 20:57:50

  Hmmmm, wielki ekran super, ale jakoś naciągany w tym przypadku...

 • Adam Skywalker2020-10-17 23:20:57

  Myth`rol`nuruodo is back!

 • AJ732020-10-17 19:51:52

  Heh, no to Disney ma w końcu to, czym w założeniu miały być sikłele. Nowymi historiami, które pociągną dalej SW, i z których będą mogli robić kolejne historie. Te główne, jak i mniejsze, w formie spin-offów ... ale sikłele sknocili po całości, więc nie ma tu z czego brać. A przynajmniej nie w najbliższych pięciu latach.

  Za to chwycił nieoczekiwanie serialowy Mando, i to Mando będzie tym głównym źródłem, z którego teraz będą czerpać, i robić kolejne tematy na stream, a kto wie, może i na główny ekran ?

 • bartoszcze2020-10-17 15:20:08

  Nawet gdyby chcieli robić film kinowy - i zakładając że nie mają do niego na razie nic poza pomysłem "zróbmy" - to nie wyrobiliby się przed grudniem 2023. Na razie wszyscy obserwują sytuację, wiosna przyszłego roku będzie kluczowa dla przyszłych produkcji.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2020-10-17 14:05:22

  Zakładając, że kina się utrzymają do czasu szczepionki

 • vaderart2020-10-17 12:24:44

  Powrót niebieskiego człowieko-ryba :P

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..