Star Wars TV

Zdjęcia do serialu o Bobie ruszą w przyszłym tygodniu?

Jak donosi Deadline w przyszłym tygodniu powinny się rozpocząć zdjęcia do nowego serialu, a raczej mini-serialu. Nie będzie to ani zapowiadany Cassian (który podobno miał ruszyć w tym tygodniu), ani Kenobi, a Boba Fett.Dopiero po zakończeniu zdjęć do serialu o Bobie mieliby ruszyć z kręceniem trzeciego sezonu „The Mandalorian”. W dodatku po miesięcznej przerwie. Ponieważ to spin-off redakcja Deadline zastanawia się, kto mógłby jeszcze pojawić się w tym serialu poza oczywiście Temuerą Morrisonem w roli Boby. I tu sugerują właśnie Carę Dune (Gina Carano) i Bok-Katan Kryze (Katee Sackhoff). Faktem jest, że jakiś czas temu pojawiła się plotka o serialu z tymi dwiema paniami, jednak Deadline nie jest przekonany, by te wieści były prawdziwe. Może w jakiś zamierzeniach, ale na razie nic się z tym nie dzieje.

Warto przypomnieć, że Boba Fett miał być bohaterem spin-offa nad którym pracował Simon Kinberg. Reżyserem pierwotnie miał być Josh Trank, później James Mangold. Film jednak skasowano, z powodu wyniku finansowego „Hana Solo”, który był poniżej oczekiwań Disneya. Może więc zatem scenariusz czeka podobna droga, co serial o Kenobim?

Na razie pozostaje czekać i liczyć, iż Lucasfilm wcześniej czy później zapowie nad czym pracują.Tagi: Gina Carano (24) Josh Trank (52) Katee Sackhoff (17) Lucasfilm (578) Plotki (1142) Serial aktorski (220) Simon Kinberg (125) Spin-off Kinberga (64) Temuera Morrison (54) The Mandalorian (264)

Komentarze (7)

No i po co ten Bobik? Tytuł serialu: "BOBIK: 10 lat w kiszkach scarlacca, czyli jak znalazłem wylot".

Kręcić Eulalię! ~:P

Nie da się ukryć że ledowa kopuła otworzyła wiele mozliwości. Ja się bardzo cieszę. Najlepiej gdyby w jednym z odcinków o Bobie pojawiła się scena na wzgórzu z końca S2E1. To by było mega powiazanie czasowe.

Jeśli faktycznie coś z tego wyjdzie to będzie super!

Niech będzie. Bardziej kupię tułaczkę z Morrisonem niż nudnym Pascalem. Cięższy orzech do zgryzienia, gdyż miniserialowa forma nie pozwalałaby już tak szastać fillerami co 2 odc... i trzeba będzie się obyć bez słodko-pierdzącego cukierka w postaci Baby Yody.

A masz rację: teraz już będzie mówić Chapek, nie Iger. Ale różnica właściwie żadna :)

To Iger jest prezesem czy Chapek?

W czwartek konferencja Igera - akurat by pasowało, żeby zapowiedzieć coś nowego.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.