The Mandalorian

Sophie Thatcher dołączy do „The Mandalorian”?

Na Disney+ dopiero rozkręca się drugi sezon „The Mandalorian”, a tymczasem powoli szykujemy się do trzeciego. Niedawno pojawiła się informacja, że produkcja trzeciego sezonu ruszy po realizacji spin-offa serialu, czyli miniserialu z Bobą Fettem w roli głównej. Wynika to wprost z tego, że miniserial będzie realizować ta sama ekipa, w tym samym studio, więc skończą jeden serial i przeskakują do drugiego. Warto dodać, że pojawiły się plotki, iż do ekipy serialu dołączy Sophie Thatcher. Na razie nie wiadomo, kogo miałaby zagrać.

Sophie Thatcher w 3 sezonie Mandalorianina

Kim jest Sophie Thatcher?

Młoda aktorka na razie może się pochwalić rolami gościnnymi w kilku serialach np. „Egzorcyście” czy „Chicago P.D.”, a ostatnio też większą rolą w „When the Street Lights Go On”. Wystąpiła również u boku Pedro Pascala w filmie „Perspektywa”. Na razie nie wiadomo kogo miałaby zagrać. No i jak to z plotkami bywa, nikt nie jest pewien, czy aby na pewno chodzi o trzeci sezon „The Mandalorian”, czy może o spin-offa.

Kontrowersje wokół Baby Yody

W odcinku The Passanger pojawiła się scena z jedzeniem jajek przez Baby Yodę. Wywołało to pewne kontrowersje. Phil Szostak z w imieniu Lucasfilmu postanowił sprawę wyjaśnić. Po pierwsze w serialu jest jawnie pokazane, że jajeczka nie są zapłodnione. Po drugie było to dodane jako efekt komediowy. Czy wyszło? Możecie ocenić sami.Plotki o nadchodzących odcinkach

Ostatnim razem wspominaliśmy, że Carl Weathers wyreżyseruje jeden z odcinków. Dziś już wiemy, że będzie to odcinek 12 (czyli 4 w sezonie).

Za to w najbliższym czekamy na występ Sashy Banks. Kogo zagra, o tym dowiemy się już pewnie jutro. Na nowo wracają plotki o Sabine Wren (warto dodać, że słyszeliśmy je już dwa lata temu). Sama Sasha Banks przyznała, że jest bardzo szczęśliwa, że może być częścią dwóch wspaniałych marek – „Gwiezdnych Wojen” i WWE. Zapewnia, że wciąż jest w szoku, iż zagrała w „The Mandalorian” i jeszcze nie uwierzyła, że to się już stało.

Kilka rzeczy sugeruje nam nowy zestaw kart topps, związany z drugim sezonem. W tym szturmowcy z czołgów z „Łotra 1” oraz krążownik klasy Arquitens („Wojny klonów” się kłaniają). Pojawią się gdzieś w tle, czy nie? Odegrają istotną rolę, czy nie? Zobaczymy.

topps Mando sezon 2 topps Mando sezon 2


Natomiast pojawiła się jeszcze jedna plotka – i to może być już spoiler. Być może zobaczymy pojedynek Ahsoki Tano i moffa Gideona, oczywiście na miecze świetlne (w przypadku moffa mroczny miecz) (koniec spoilera). Odnotowaliśmy, tak na wszelki wypadek.

A trzeci odcinek drugiego sezonu będzie mieć premierę na Disney+ już jutro.Tagi: Carl Weathers (20) Disney+ (207) Łotr 1 (spin-off) (490) Pedro Pascal (32) Phil Szostak (20) Plotki (1155) Serial aktorski (228) The Clone Wars (1337) The Mandalorian (299) topps (116)

Komentarze (14)

Tracić czas na Bobika zwiedzającego kiszki...
Z jajami jaja. ~XD

Co to ma znaczyć że "chickens aren`t sentient beings"? Jakiś antynaukowy bełkot?

Czy wyszło?
Według mnie zdecydowanie nie.

Kiedy powstanie solowy serial o Baby Yodzie to ciekawe o czym będzie kolejny spin-off od niego, o żabach???

@Lord Bart
Będzie spin-off o Mando. Wreszcie przestanie odciągać uwagę od głównego bohatera :);)

drugi sezon i zielony kurdupel ciągle ogniskuje największą uwagę... będzie spin-off?

Ten odcinek miał wszystko dobre, taka moja opinia. <3

W finale tego odcinka, Yoda powinien zjeść tą matkę-żabę, i nie byłoby zbędnych "kontrowersji" ...
This is the way ;)

Fakt, Margaret Thatcher jest niczym woda święcona na opętane lewactwo ;)

Kontrowersje dotyczące diety babyY świadczą o tym, że niektórzy nie powinni mieć dostępu do internetu. Niech listy piszą. Może poczta zgubi po drodze.

Baby Yoda wpieprza 3 jajka gatunku który jest na wyginięciu. Według mnie coś tu nie gra

To niezły efekt komediowy z Baby Yodą. Uśmiałem się.

Ma niepokojąco brzmiące nazwisko ;)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "The Mandalorian"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.