Kolekcjonerstwo

LEGO Star Wars 2021: zdjęcia


W styczniu przyszłego roku pojawią się tylko cztery zestawy LEGO Star Wars, w tym jeden mikromyśliwiec. Wśród nich są też X-Wing i TIE Fighter odtworzone w nowej skali (dzięki temu cena jest przystępniejsza), a także zestaw z drugiego sezonu „The Mandalorian”.

Jako minifigurka po raz pierwszy pojawia się generał Jan Dodonna, a także Din Djarin w beskarowej zbroi.

 • 75295 Millennium Falcon Microfighter
 • Cena: 9.99$
  Orientacyjna cena w Polsce: 49.99 zł

 • 75299 Trouble on Tatooine
 • Cena: 29.99$
  Orientacyjna cena w Polsce: 139.99 zł

 • 75300 Imperial TIE Fighter
 • Cena: 39.99$
  Orientacyjna cena w Polsce: 189.99 zł

 • 75301 Luke Skywalker’s X-Wing Fighter
 • Cena: 49.99$
  Orientacyjna cena w Polsce: 269.99 zł

Kolejne zestawy pojawią się marcu. O tym, czego się spodziewać, pisaliśmy parę miesięcy temu (klik).Tagi: LEGO (498) LEGO Star Wars (284)

Komentarze (11)

Prorokowałem - kiedyś modelem będzie jeden klocek z odpowiednią nalepką, w jakiejś ekotytce. 5$ sztuka (2.99$ to licencja, 0.99$ ekotytka), da się złożyć całe skrzydło! ~;)

Przynajmniej te cenowo pozwalają na stworzenie eskadry.

@Lord Sidious
LEGO aktualnie wypuszcza modele nieco bardziej przystępne cenowo, które są mocno zubożone względem poprzedników. Więc raczej nie spoglądaj na kolejny, ale przymierz się do tych, które już zostały wypuszczone jak: rebeliancki 75218, dameronowski 75273, albo niebieski ruchu oporu 75149.

Ostatnio stwierdziłem, że brakuje mi X-Winga i TIE Fightera z LEGO w kolekcji. Ten TIE Fighter jest wart rozważenia, X-Wing jakoś mnie nie przekonuje. Zobaczymy jak będzie wyglądać kolejny.

Szkoda, że bez spoilerów. :(

Ten TIE mi się podoba

Bardzo dobrze, że TIE i X wing się zmniejszyły. Pamiętam mojego pierwszego X winga z 99 roku. Był niewiele większy niż ten i cena w tamtych czasach, choć nie należała do najniższych, nie odstraszała tak, jak dzisiejsze zestawy za ponad 400zł. Lego musi docierać do jak największej rzeszy fanów, a nie tylko do tych z najgrubszym portfelem, a licencja i tak wykręca ceny o kilkanaście procent w górę

Trzeba być nerdem do kwadratu, żeby mieć problem ze skalą. Mnie bardziej martwi odbieganie od formuły LEGO poprzez nadmiar naklejek.

Generał Dodonna i droid z myśliwca TIE spoko, trzeba będzie poszukać samych figurek, bo nowa skala statków kompletnie do mnie nie przemawia. Zestaw z Mando super.

Poprzedni X-Wing Luke`a rzeczywiście kosztował u nas 450 zł, ale tamten model był dużo droższy też za granicą, gdzie trzeba było z niego zapłacić aż 80$.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Kolekcjonerstwo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.