Star Wars TV

Jasmine z „Aladyna” w serialu o Kenobim?

Jak wiemy zdjęcia do serialu o Obi-Wanie powinny ruszyć w marcu, to znaczy, że niebawem powinniśmy także zacząć poznawać (przynajmniej w plotkach) obsadę. Na razie pojawiają się plotki o głównej roli kobiecej. Jeśli plotki są prawdziwe, to któraś z tych aktorek wystąpi u boku Ewana McGregora, niestety szczegóły są trzymane w tajemnicy.

Naomi Scott Obi-Wan
Naomi Scott
 Thuso Mbedu Obi-Wan
Thuso Mbedu
 Anula Navlekar Obi-Wan
Anula Navlekar


Źródłem plotek jest Illuminerdi szukają odtwórców czterech ról. Nie wiadomo o nich zbyt dużo, ale mamy kody tych postaci i krótką charakterystykę.
  • Ripley (lub Eve) – kobieta, jakieś 20 – 25 lat, rola główna. Opis trzymany w tajemnicy z wyjątkiem słowa BIPOC (czyli przynależność etniczna – Murzynka, Indianka lub inna Kolorowa).
  • Tia, kobieta, trzydzieści parę lat, BIPOC. Postać drugoplanowa.
  • Harold, mężczyzna, późne dwadzieścia parę lat – trzydzieści parę lat, ciut dziwaczny, komediowy. Postać drugoplanowa.
  • Bella, kobieta po czterdziestce. Latynoska. Postać drugoplanowa.
O rolę Ripley/Eve podobno ubiegają się Naomi Scott, Thuso Mbedu i Anula Navlekar. Naomi Scott najbardziej możemy obecnie kojarzyć z roli księżniczki Jasmine w aktorskim „Aladynie”. Thuso Mbedu obecnie pracuje nad serialem „The Undeground Railroad” z Joelem Edgertonem (ciekawe czy on w końcu pojawi się w serialu). Anula Navlekar jest raczej mało znaną aktorką.

Serial wyreżyseruje Deborah Chow i powinniśmy go zobaczyć w 2022 na Disney+, pewnie także już w Polsce.Tagi: Deborah Chow (28) Disney+ (195) Joel Edgerton (50) Obi-Wan Kenobi (serial) (41) Serial aktorski (227)

Komentarze (10)

Ciekawe kiedy wymienią np. KK lub Bobki na BIPOC?

Disney umiera.

Mnie jedyne co niepokoi, że Disney może popełniać błędy i znów dostaniemy mnóstwo różnych ludzi i prawie zero obcych. Ale miejmy nadzieję, że serial ukaże nam galaktyczną różnorodność.

Może zagra jednego z Ludzi pustyni i wystąpi poowijana w te szmaty i nie zobaczymy jej twarzy, jak Pascala w Mandalorianinie (poza krótkim ujęciem) XD

Anula?! Nareszcie jakaś polka XD

O kurde, Murzynka, nie zauważyłem wcześniej...
No tu już nasze perpsketywy zdecydowanie się rozjeżdżają ;)

Jakiś czas temu, przeglądając stare newsy sprzed TFA, z radością uświadomiłem sobie, że po Rey i Jyn nie piszemy już o głównej roli kobiecej. Po prostu o głównej roli, ewentualnie wspierającej, drugoplanowej itp. Chyba nawet Akademia rozważała zmianę w tej kwestii przy przyznawaniu nagród :) Ale oczywiście nie ma nic złego w tym, że mamy inne perpsketywy.

I znowu dyskryminują blondynki.

Jakoś tam ukryją tego szowinistycznego samca i będzie git. Na szczęście komediowa będzie postać drugoplanowa bo Obi musiałby prosić o pomoc Jar Jara.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.