Star Wars TV

Zapowiedziano nowe seriale aktorskie w świecie Star Wars

Dzisiaj odbywa się spotkanie dla inwestorów Disneya, na którym prezentowane są plany na najbliższe lata. Jako, że Gwiezdne Wojny są jedną z najważniejszych marek firmy to nie mogło na nim zabraknąć również informacji związanych z naszym ulubionym uniwersum. Podczas spotkania zapowiedziano nowe seriale powiązane z „The Mandalorian”. Jednym z nich będzie „Ahsoka” - tytułową rolę zagra w nim Rosario Dawson. Drugi serial zatytułowany będzie „Rangers of the New Republic”. Obie pozycje będą dostępne na platformie Disney+.Tagi: Ahsoka (7) Disney+ (194) Rangers of the New Republic (2) Rosario Dawson (32) Serial aktorski (227)

Komentarze (28)

Ahsoka <3 <3 <3

Niech Ahsoka wróci do Sin City i będę kontent. ~:)

Wiecie na czym polega problem??? A raczej problemy... Z jednej lucas film nie ma konceptu, z drugiej Disney zwęszył, że fanów SW jest sporo i stąd tyle rzeczy na platformę właśnie z tego świata.

Powtórzę jeszcze raz - Najpierw spin off miał być - po Solo zwijamy temat. co utopi seriale - mierny temat Cassiana czy fan serwisowy Obi??? Kresowki to jest nisza. A Old Republic nie tkną z wielu względów.

Ahsoka będzie opowiadać o tym, jak tytułowa bohaterka stała się Gandalfem.

Rangers of the New Republic - WTF?! XD

Ahsoka to średnio, o drugim trudno coś powiedzieć. Spoko, że się dzieje, wreszcie widać jakiś plan Disneya

Ahsoka? Czy ich tam już do reszty po******o?

Dwa seriale o kobietach? WOW

Jak to z każdą korporacją. Raz się udał serial to będą chcieli zrobić 30. Niestety starwarsy nie Marvel i gorsza jakość oraz pójście w ilość nie jest mądrym posunięciem. Z tego tylko jeden film, który z góry wiadomo, że będzie tylko fillerem. Odgrzewanie Ahsoki, Landa... Nic z rozmachem jak to od Disneya.

Znowu Ahsoka? Ileż można?

Im więcej tym lepiej. Tak to jest :)

W logach chaos, brak spójności i robione na kolanie - zupełnie jak w filmach. Dno jak zawsze.

Tyle seriali i zero spójności w logach. Każde z czapy, totalny chaos jakby każde logo robiła inna firma i pokazali je na 5 min przed ogłoszeniem seriali.

Ogromnie mnie cieszy każdy nowy serial na D+ <3, ale Rangers of the New Republic wydaje się trochę dziwnym wyborem. Poczekamy, zobaczymy.

No wreszcie Ahsoka. Na to się bardzo cieszę. Ale ta reszta to taka... czy ja wiem?

Bierę!

A więc po to im był ten Thrawn w `The Jedi`. Szkoda jednak, że nie animowany.

spin-offy sitcomu z postaciami będącymi na ekranie przez 15 minut... jak przy tym wygląda serial o Lando? czy o Kenobim?

Dotrę do pozostałych z newsami również, dajcie chwilę ;)

Zabawne widziałem dziś komentarz/post na Facebooku że powinnien być serial o tych dwóch pilotach Nowej Republiki z Mandaloriana

dramat, żeby z takiej postaci robić ikonę...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.