Star Wars TV

Billy Dee Williams zaintersowany serialem „Lando”

serial Lando


Dla wytrawnych obserwatorów nie będzie to żadna nowość. Billy Dee Williams jest zainteresowany nowym serialem „Lando”, który za jakiś czas wyląduje na Disney+. Williams zaczął twittować o serialu, a właściwie podawać różne newsy na jego temat.Jak dobrze wiemy, udział Williamsa w „Skywalker. Odrodzeniem” był wielkim przeżyciem dla aktora. Obok Daisy Ridley jest on wśród obsady największym z orędowników tego filmu, a jednocześnie wciąż nie może się nachwalić jak wspaniałym reżyserem jest J.J. Abrams. Czy zatem zainteresowanie serialem „Lando” to coś więcej niż tylko cieszenie się z dalszych losów postaci, którą się odgrywało? Tu opinie są różne. Niektórzy piszą, że Williams albo próbuje się przypomnieć producentom, albo chce przygotować fanów na swój powrót. O tym, że pierwszy odtwórca Lando może powrócić w jakiejś formie w serialu obok Donalda Glovera, pisaliśmy w lipcu. Zresztą ta plotka pojawiła się jeszcze gdy Lando miał być spin-offem. Być może to jest właśnie to, co Williams próbuje nam przekazać.

Nie wiadomo także jak producenci sobie to wyobrażają. Czy to będzie historia, która zacznie się z młodym Landem a skończy wiele lat później, czy może narracja będzie przypominać „Kroniki młodego Indiany Jonesa” zanim zostały przemontowane. Czyli stary Lando będzie wspominać swoje dawne dzieje? A może jeszcze coś innego?

Natomiast warto zauważyć, że to kolejny spin-off, który obok „The Book of Boba Fett” i „Obi-Wan Kenobi” stał się serialem na Disney+. Po raz pierwszy na poważnie o filmie o Lando mówiła Kathleen Kennedy przed premierą „Hana Solo”. Wówczas liczono, że to właśnie film o Calrissianie będzie sequelem filmu Rona Howarda. Nie wyszło. Natomiast zostając przy temacie „Hana Solo”. Kessel Radio Transmission, które niedawno sugerowało, że serial o Bobie wciąż jest w planach (znów trafili), twierdzi także, że „Lando” nie będzie jedyną kontynuacją „Hana Solo” na Disney+. Podobno serial o Qi’rze i Maulu wciąż jest w fazie planowania.

Kiedy zobaczymy serial o najsłynniejszym szulerze i czarusiu galaktyki? Nie wiadomo. Producentem jest Justin Simien i obecnie jest to jedyna oficjalnie potwierdzona informacja.Tagi: Billy Dee Williams (126) Daisy Ridley (230) Disney+ (194) Donald Glover (60) Epizod IX: Skywalker. Odrodzenie (396) Han Solo (spin-off) (378) Indiana Jones (326) J. J. Abrams (519) Justin Simien (2) Kathleen Kennedy (380) Lando (serial) (3) Obi-Wan Kenobi (serial) (41) Ron Howard (171) The Book of Boba Fett (5)

Komentarze (10)

Wetknięcie starego Lando do serialu jest proste:
Sezon zaczyna się nad trumną, w której leży Lando grany przez BDW, a C-3PO z Chewiem wspominają. A R2 to wyświetla...

Kroniko młodego Lando - tak jak uwielbiałem Kroniki Indiego, tak to bym pokochał bezwarunkowo, już za samą formę.

Lando to może być coś super, nie mogę się doczekać!

O i to by było super!!! XD

Znaczy tak.. Fajnie jakby w serialu o Lando pojawił se Han z Chewiem. a Billy moim zdaniem powinien pojawić się np na koniec.

@Adam
Znowu człowiek o znikomym CV.

Stary Lando wspominający wydarzenia z przeszłości, które odegrane będą z udziałem Glovera - taki model wydaje się najoczywistszy. Ja tam chętnie zobaczę Williamsa. Bardzo fajnie wypadł w TROS.

Oby Simien pisał też scenariusz.

Jak dla mnie, jako samodzielna to mało interesująca i ciekawa postać ze świata SW. Ot był drugoplanowym tłem dla przygód Hana i Lei w Imperium Kontratakuje i tyle, co tu drążyć.

Wciskanie Williamsa byłoby na siłę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.