Przyszłe filmy

Film Kevina Feige ma już scenarzystę

We wrześniu zeszłego roku zapowiedziano, że do grona producentów, którzy zajmą się nowymi filmami Star Wars dołączy Kevina Feige. Fanom fantastyki znany jest on przede wszystkim jako osoba odpowiadająca za sukces uniwersum kinowego Marvela. Od tego czasu za każdym razem gdy pytano o produkcję, którą zająć miałby się Feige nie dało się uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi. Wydaje się jednak, że coś zaczyna się dziać z tym tematem. Jak podaje Deadline.com wybrany został już scenarzysta tego filmu. Zostać nim miałby Michael Waldron. Jest to osoba dosyć zagadkowa, bowiem większość produkcji do których Waldron pisał scenariusz nie ujrzała jeszcze światła dziennego - ciężko więc oceniać jego pracę.Niestety poza tą informacją dalej niewiele wiadomo na temat tego filmu. Przede wszystkim nie ma nawet orientacyjnej (zawężonej do roku) daty premiery. Jedyne daty jakie obecnie znamy to zapowiedź „Star Wars: Rogue Squadron” na grudzień 2023, film Taiki Waititiego na 2025 rok i bliżej nieokreślona produkcja na 2027. Jeśli Disney nie zdecyduje się filmem Feige'a załatać dziury w 2024 to przyjdzie nam sporo poczekać na tę produkcję.Tagi: Kevin Feige (9)

Komentarze (11)

Ten gościu na zdjęciu podobny do Super-Mana, to może być Super-Film.
Za lat 6 albo 10.

@KyloRen
A miałem se przegrzebać jakie doświadczenie mieli scenarzyści zatrudniani przez Marvela do filmów MCU :)

No właśnie piszczę. Jakiś odcinek, karton, znów odcinek i reszta w trakcie. Jedyna duża rzecz ma się pojawić za rok, w rocznicę zagłady Saurona.

@SW-Yogurt


https://www.imdb.com/name/nm5642271/

bartoszcze -> dzięki za przypomnienie, poprawiłem ;) Choć prawdę mówiąc 2027 jest tak odległy, że do tego czasu wszystko może się zmienić..

Znaczy pan Nikt?

To już nie ma zaplanowanej premiery na 2027?

Adam Skywalker -> wątpię. Jeśli Feige miałby się zajmować Rogue Squadron to nie widzę powodu dla którego nie miano by tego ogłosić. Wygląda raczej, że to są kompletnie inne produkcje.

A może to jest właśnie tajemniczy scenarzysta Rogue Squadron?

:D

Oby była silna kobieca postać...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.