Zemsta Sithów

Pierwsze wieści o E3 na oficjalnej

StarWars.com

Podczas, gdy George Lucas pisze scenariusz do ostatniego epizodu Sagii, producent Rick McCallum kompletuje resztę ekipy, która przez najbliższe 3 lata będzie pracowała na planie.

Już teraz mały zespół artystów (włączając Erika Tiemensa i Ryana Churcha - cyfrowe projekty w Aotc, Dana Gregoire'a - koordynatora efektów specjalnych/on także przygotowywał animowany scenopis obrazkowy Aotc) przygotowuje wstępne szkice różnych scen. Jak dodaje McCallum - "Są w nich brane pod uwagę różne lokalizacje i środowiska. Co tydzień mamy spotykanie z Georgem i konsultacje. Prace te stanowią dla niego źródło pomysłów, które potem wykorzystuje przy pisaniu dalszej części scenariusza".

W przyszłym tygodniu do ekipy mają dołaczyć - Gavin Bocquet (scenagraf z TPM i Aotc), Iain McCaig (rysownik, który przygotowuje szkice koncepcyjne), autorka kostiumów Trisha Biggar i inni. Jak dodaje McCallum - "nie ruszymy pełną parą zanim scenariusz nie zostanie ukończony (...)". Rick wspomniał także o wizycie w Japoni (było to w czerwcu) i rozmowach z firmami Fujinon, Sony i innymi na temat kamer cyfrowych... właśnie niedawno zakończono testowanie nowych obiektywów z Fujinonu.

McCallum planuje podróż do Australii aby dogadać wszystkie sprawy związane ze studiami Foxa, gdzie w przszłym roku w lato mają się rozpocząć zdjęcia. Potem ma się udać do Londynu. Tam ma się zatrzymać w studiu Elstree, gdzie kręcono pierwsze "Gwiezdne wojny", a także kilka scen do Aotc.

W czasie zimy poszukiwania lokacji mają się rozpocząć na dobre. Rick właśnie wrócił z wakacji w Chorwacji i Bośni, gdzie znalazł dużo ciekawych miejesc. Ale sam wątpi czy nadadzą się do tego filmu.

Producent wspomniał, że do obsady powrócą Hayden Christensen (Anakin), Ewan McGregor (Obi-Wan), Natalie Portman (Padmé) i Ian McDiarmid (Palpatine) i że na dzień dzisiejszy tylko tyle może zdradzić.Tagi: Dan Gregoire (11) Epizod III: Zemsta Sithów (890) Ewan McGregor (417) Gavin Bocquet (40) George Lucas (1013) Hayden Christensen (218) Iain McCaig (31) Ian McDiarmid (112) Natalie Portman (368) Rick McCallum (185) Ryan Church (25) Trisha Biggar (21)

Komentarze (0)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.