Han Solo

Paul Bettany wróciłby jako Dryden Vos

Paul Bettany, czyli Dryden Vos promuje ostatnio swój najnowszy serial na Disney+, czyli „WandaVision”. Na YouTubie udzielił wywiadu kanałowi „Jake’s Takes”. Wywiad można zobaczyć tutaj. Natomiast najciekawsze było jedno pytanie. Jaką postać, w którą wcielił się już wcześniej, Bettany chciałby zagrać w formie serialowej. Właściwie nie musiał długo się zastanawiać, prawie od razu odparł, że byłby to Dryden Vos.Cóż na razie chyba nie ma za dużych szans na to. No chyba, że w jakimś epizodzie w serialu „Lando” (jeśli działby się przynajmniej częściowo przed „Hanem Solo”). Ale kto wie, może kiedyś w Disneyu pomyślą i nad takim rozszerzeniem uniwersum, prequelem „Hana Solo”.

Tu warto dodać, że Bettany został ściągnięty do roli Vosa przez Rona Howarda. Początkowo postać tę miał zagrać Michael K. Williams, którego zatrudnili Phil Lord i Christopher Miller. Po ich usunięciu z produkcji „Han Solo” został wstrzymany na jakiś czas, a Ron Howard zorganizował duże dokrętki. Williams był jednym z tych aktorów, którzy nie mogli sobie pozwolić na wydłużenie produkcji i musiał odejść.Tagi: Christopher Miller (79) Disney+ (195) Han Solo (spin-off) (378) Michael Kenneth Williams (12) Paul Bettany (27) Phil Lord (75) Ron Howard (171)

Komentarze (10)

Mam nadzieję,że jeszcze zagra!

@vaderart
[...]bajek Marvela.
Mocne słowa jak na komentarz na stronie poświęconej Gwiezdnym Wojnom ;)

Jakby było coś z Drydenem to pewnie znowu by pojawił się Maul. Możliwe, że jego rola byłaby większa.

I pomyśleć że zagrał Drydena bo Williams nie miał czasu na dokrętki. A taki piękny nie-człowiek się zapowiadał...

Cóż na razie chyba nie ma za dużych szans na to.
I dobrze.

Może lepiej niech już nie wraca i trzyma się bajek Marvela.

Bettany był rewelacyjny w "Hanie Solo". Zdecydowanie najlepszy występ w filmach Disneya. Serial z Drydenem to bym chciał.

W "Kenobim" też mógłby się przewinąć w tle :D

Oj tam, zaraz prequel. Widział kto definitywnie martwego Drydena? Rozpuścił się w powietrzu? Nie. Fakt, że nie wpdał w dziurę. Ale i tak może wrócić w dowolnym momencie. ~;)

Jedyny aktor pośród statystów w tym filmie.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Han Solo"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.