Star Wars TV

Liam Neeson gotowy jest zagrać w „Obi-Wan Kenobim”Jak wiemy angaż aktorów do serialu „Obi-Wan Kenobi” jeszcze trwa, tymczasem pojawił się kolejny kandydat, którego mógłby rozważyć Lucasfilm. To Liam Neeson. Aktor w sposób wyważony wraca do tematu „Gwiezdnych Wojen” przy okazji wywiadów. A to stwierdzi, że jest dumny z „Mrocznego widma”, a to nawiąże inaczej.

Tym razem udzielił wywiadowi serwisowi Collider. Tu rozmowa była dość interesująca, wpierw na pytanie czy zdaje sobie sprawę jak bardzo fani chcą by Qui-Gon wrócił w jakiejś formie, przyznał że nie zdawał sobie z tego sprawy. Natomiast przy kolejnym pytaniu o gościnny występ w serialu „Obi-Wan Kenobi” od razu potwierdził, że chętnie by wrócił do roli. Poszło w eter, zobaczymy co na to twórcy serialu. Mają jeszcze czas by dopisać Qui-Gona o ile jeszcze tego nie zrobiono.

Obecnie wiemy tylko, że kontrakty podpisali Ewan McGregor i Hayden Christensen. Spodziewamy się też występu Rosario Dawson być i Temuery Morrisona, gdyż oni prawdopodobnie będą łączyć swoimi rolami kilka seriali Lucasfilmu.

I tu przechodzimy do kwestii zdjęć. Pojawiły się w sieci nowe doniesienia, iż zdjęcia się zaczęły. Nawet były jakieś zdjęcia i filmiki z Buckinghamshire, gdzie podobno zbudowano scenografię. Owszem jakaś scenografia jest, ale czy to jest „Obi-Wan Kenobi”, raczej nic na to nie wskazuje. Tymczasem obudził się Bespin Bulletin. Ci powołując się na swoje źródła, potwierdzili słowa Kathleen Kennedy, zdjęcia do serialu o Benie ruszą w marcu. Na razie nic się nie dzieje. Co więcej nowe restrykcje związane z COVID-19 w pewien sposób wpłynęły na harmonogram prac seriali „Andor” i „Willow”. W pierwszym przypadku prawdopodobnie nie ma to dla nas żadnego znaczenia, w drugim Jon M. Chu zrezygnował z reżyserii. Na razie nie wybrano następcy.

Jakiś czas temu sugerowano, iż „Obi-Wan Kenobi” pojawi się w 2022 na Disney+. Jednak podczas ostatniej prezentacji nie podano żadnej daty związanej z serialem w reżyserii Debory Chow. Być może Disney i Lucasfilm zostawiają sobie pole do manewru związane z COVIDem.

Temat na forumTagi: Andor (Serial o Cassianie Andorze) (54) COVID-19 - koronawirus (20) Deborah Chow (28) Disney (431) Ewan McGregor (436) Hayden Christensen (229) Kathleen Kennedy (380) Liam Neeson (214) Lucasfilm (592) Obi-Wan Kenobi (serial) (41) Rosario Dawson (33) Temuera Morrison (59) Willow (39)

Komentarze (7)

Dwie tuzy ... czyli McGregor i Neeson jak rozumiem ? :) ...którego angaż jest moim zdaniem na setkę potwierdzony, ale będzie trzymany do końca w tajemnicy.

Ważne, by obsada i production value nie zasysały jak w Mando.
Z obsadą (na razie) jest dobrze - dwie tuzy aktorstwa na pierwszym planie, ale może się okazać, że drugi plan szybko zmaże ten efekt :P

Czy to będzie może ten zapowiadany rewanż stulecia ? ...

No i to jest sposób na Haydena łamane przez Anakina.
W blasku zachodzących Tatoo, przed chatką pod destylatorem (zwanym dla niepoznaki skraplaczem), siedzą sobie Obi i duch Qui, popijają siwuchę (hmmm, u Jinna wyjdzie jak denaturat) i wspominają Stare Dobre Czasy (tu na pewno jest TM). Bez trudu można umieścić tam dowolną ilość Anakinów. ~:)

Obi-Wanie z Najrobi*

Obi-Wanie Kenobim*

Niebieski duch Qui-Gona z Liamem w roli głównej rzecz jasna w "Obi-Wanie" jak najbardziej na miejscu i mile widziany, jestem na tak.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.