Różne

Magazyn LEGO Star Wars 02/2021

Blue Ocean Polska

Na półkach w salonach prasowych można znaleźć już lutowy numer Magazynu LEGO Star Wars w wyżej cenie 14,99 zł, do którego został dołączony minizestaw „TIE Interceptor”.

  • Ciekawostki z Galaktyki
  • Nieznane, zabawne komiksy
  • Kultowe pojazdy Star Wars
  • Niezwykłe zagadki Yody

Kolejny numer trafi do sprzedaży już 16 lutego, a dodatkiem będzie minifigurka „Mandalorianina” (a patrząc po malowaniu na hełmie - Mandalorianki). Jest to praktycznie ta sama wesja, którą można znaleźć w zestawie 75267 Mandalorian Battle Pack (w magazynie minifigurka nie będzie miała studshootera).
Najnowszy numer można zakupić m.in. na stronie Empik.com w tym miejscu >>>Tagi: Blue Ocean Polska (11) LEGO (498) LEGO Star Wars (284) Magazyn LEGO Star Wars (62)

Komentarze (4)

Generalnie to nawet nie muszą być podróbki. 3 zmiana robi ku chwale ChRL na tych samych wtryskarkach. A tanio, bo produkcja za darmo, ot tyle coby Partia miała na kieliszek ryżu.

Na alliexprsie można nabyć naprawdę super podróbki figurek lego sw łącznie z najnowszymi z mando i baby yodą i to za śmiesznie niskie ceny. Jakość detali i dodatków pozytywnie powala. Aż się zastanawiam czy już teraz oryginalne Lego nie ściąga i kopiuje tych chińskich wzorów które oni jako pierwsi wyprodukowali :D

Fajniutko, nie mam chyba żadnego mandaloriańskiego minifiga.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Różne"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.