Star Wars TV

„The High Republic”: Poznajmy Vernestrę Rwoh

YouTube

Na początku grudnia pojawiła się plotka jakoby czekał nas serial animowany umieszczony w erze High Republic. Okazało się to prawdą... z pewnego punktu widzenia. Oficjalna zaprezentowała dziś (prawdopodobnie) pierwszą z serii reklam dotyczących cyklu wydawniczego THR, przypominającą stylem nieco ciekawostki z „Galaktyki przygód”.

Na pierwszy ogień poszła Vernestra Rwoh, bohaterka powieści młodzieżowej „A Test of Courage” Justiny Ireland. Ta piętnastoletnia Mirialanka to jedna z nielicznych, które w tak młodym wieku dostąpiły pasowania na rycerza, a jej poświęcenie ideałom Jedi i więź z Mocą są niezwykłe. Jej pierwsze ważniejsze zadanie przytrafiło się podczas podróży na stację Starlight Beacon. Ale o tym więcej dowiecie się z kart powieści.Zapraszamy do dyskusji na forum.Tagi: Justina Ireland (27) The High Republic (Project Luminous) (64)

Komentarze (19)

ej, ale są 15-latki też dobrze zbudowane...

Przejrzałem te grafiki i widać, że autor a priori poczuł się rozczarowany i dlatego postanowił wszystko przemodelować, zamiast poczekać i poznać THR gdy już zadebiutuje.

Jestem zachwycony tym jak ten setting się prezentuje oraz wszystkimi drobnymi detalami podkreślającymi odmienny momet w historii uniwersum, zatem ceremoniane szaty i ich kształt naśladujący greckie i rzymskie togi, zamiast gladiatorskich wstawek, dużo lepiej rezonują z tym co czytamy w komiksach i książkach.

Przykro to stwierdzić, ale takie hejtowanie przed poznaniem produktu jest coraz częstsze :(

WTF O_o
https://stevenwayne.artstation.com/projects/3dLvNJ

Na stronie autora można znaleźć też "lepsze" wersje innych postaci z HR. Swego czasu wydaje mi się, że ta pokrzywdzona część fandomu robiła zamieszanie wokoło tych przeróbek (że są 100x lepsze niż oryginał), ale dokładnie nie jestem w temacie.

@mkn Co to ma być ? xD Koleś co to rysował zapomniał, że ta postać ma 15 lat ?

A o co chodzi frustratom? O co znowu są bóle?
Pewnue chcieliby żeby bohaterka wygladala tak:
https://stevenwayne.artstation.com/projects/L38m1w
? XD

Sympatyczna animacja. Akurat kończę AToC. We are all the Republic <3

<brak możliwości edycji postów/komentarzy jest Rzeczą Dobrą>

< Czy ja już wspominałam jak brakuje mi trybu edycji komentarzy i postów na bastionie?>

Nie no to ze opis brzmi trochę jak zapowiedź moich fanfików z lat dziecinnych, to jeszcze nic nie znaczy. W sumie istnieje całkiem sporo sposobów napisania bardzo młodej i super utalentowanej a jednak nie OP postaci. Olbrzymi talent może z czasem okazać się dl apostaci bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem. Dochodzą problemy z udźwignięciem pokładanych w tobie oczekiwań. Zwłaszcza gdy wreszcie wychodzisz poza szkolne (w tym wypadku świątynne) mury i stykasz się z realnym światem. Zwłaszcza gdy szkolenie i próby przechodziłeś gdzieś na cywilizowanych światach w "sercu galaktyki" a teraz nagle wysyłają cię na obrzeża.
Jeśli książka poza wartością czysto rozrywkową miałaby nieść jakieś przesłanie to mógłby to być ciekawy motyw. Bardziej uniwersalny.

Ja tego nie czuję :)

Już czuję jak zlatują się hejtarzy z gamers+geeks na czele, widać po rosnącej liczbie dislikeków

Może być. ~:)

Lubię zielone.

"a piętnastoletnia Mirialanka to jedna z nielicznych, które w tak młodym wieku dostąpiły pasowania na rycerza" Brzmi jak początek fanfika pisanego prze 12-13 latkę.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.