Star Wars TV

Córka Boby Fetta pojawi się w serialu?

Ostatnio Lucasfilm nie rozpieszcza nas nowymi informacjami, które nie dotyczą „Wysokiej Republiki”. Cóż to dobry moment by stworzyć plotki i puścić w sieć. Jedna z najnowszych dotyczy serialu „The Book of Boba Fett” i sugeruje, że Ailyn Vel, córka Boby mogłaby się pojawić w serialu.

Wszystko zaczęło się od wpisu na stronie Inverse. Tam autor artykułu zaczął sobie spekulować, że w nowym serialu mogłaby się pojawić Ailyn Vel.

Vel pojawiła się w pozycjach z Legend, dokładniej w komiksach Boba Fett is Dead, Przelicytowany, lecz niepokonany (z serii „Star Wars Tales”) oraz w powieści Braterstwo krwi. W dawnym kanonie uradziła się jakieś 15 lat przed „Nową nadzieją”, więc w nowym serialu mogłaby mieć gdzieś 25-30 lat, w zależności jak będzie im to pasowało. Artykuł na Inverse raczej skupia się na możliwości wprowadzenia jej w nowym kanonie i tyle.

Natomiast na bazie tego artykułu zdążyły już pojawić się plotki, iż Ailyn Vel pojawi się w serialu, lub w lepszym przypadku, że może się pojawić. Owszem może, jeśli Dave Filoni, Jon Favreau i Robert Rodriguez zdecydują pójść w tym kierunku. Jeśli będą mieli zupełnie inne pomysły, to raczej Ailyn nie zobaczymy. To będzie limitowany serial, więc mała szansa na wielowątkową produkcję z jakimiś pobocznymi nawiązaniami.

„The Book of Boba Fett” pojawi się w grudniu na Disney+. Zdjęcia podobno trwają już obecnie. Na razie wiemy, że zagrają tam Ming-Na Wen i Temuera Morrison.Tagi: Blood Ties (27) Dave Filoni (495) Disney+ (207) Jon Favreau (137) Legacy of the Force (117) Ming-Na Wen (8) Plotki (1155) Robert Rodriguez (26) Star Wars Tales (133) Temuera Morrison (61) The Book of Boba Fett (10)

Komentarze (23)

kocham to jak oni najpierw wywalili 95% uniwersum do trumny, a potem niczym wprawni nekromanci wygrzebują po kosteczce i sprzedają na "nowo" <3

Wyłączać komentarze... Też mi pomysł! ~:P

Fakty można z łatwością udokumentować. Czekamy więc :)

@mesmerized
Przykro mi jeśli masz problem ze sobą xD

Fakty nie są "czyjeś". Fakty są faktami.

Można wyłączać komentarze przy tekstach, przy newsach nie. Chociaż może LS i Rusis mogą troszkę więcej ;)

Wydaje mi się, że nie ma tu takiej opcji. Co jak co, ale komentarze raczej są potrzebne do tego, by istniała tu jakakolwiek wymiana poglądów. Nawet tak nijakich ;)

A czy te opinie o fikcyjnych postaciach dotyczą w jakiś sposób bezpośrednio ciebie lub innych użytkowników, że tak mocno przeszkadzają?
Gdyby autor newsa nie życzyłby sobie przemyśleń użytkowników to by wyłączył komentowanie, o ile ma taką opcję :P

A cała aktywność "tej drugiej grupy" na szukaniu dobrej okazji do ataku na Disney? Nawet w nawet nie plotce, a przemyśleniach jakiegoś losowego człowieka? Wygląda mi to na brak obiektywizmu dużo większy niż u użytkownika bartoszcze.

Nie od dziś wiadomo, że cała aktywność bartoszcze na tym portalu opiera się na stawianiu chochoła i monopolu jedynych prawdziwych tez dotyczących rzeczywistości :)
Internetowa persona za bardzo weszła w prozę życia codziennego.

@bartoszcze
Twoje fakty, a nie fakty. Wiele jeszcze musisz zrozumieć.

@mesmerized
Stwierdziłem fakt.
Jeżeli uznałeś, że pasujesz do opisu - to Ty masz problem, nie ja, niezależnie od tego jak bardzo Ci się to nie podoba :)

@bartoszcze
bartoszcze, bartoszcze... znów farmazony zamiast przemyślanej wypowiedzi. Stawiasz tak bzdurne tezy czasem, jakby naprawdę brakowało ci doświadczenia życiowego. "Niektórych nie interesuje SW, tylko walenie w Disneya" - pole widzenia o szerokości szczura pustynnego... Sugerujesz, że ci którzy krytykują poczynania Disneya nie są zainteresowani SW? Wręcz przeciwnie.

Jak Disney coś zrobi(ł) porządnie, to należy się pochwała (vide R1), a jak partaczy, to należy się krytyka.

Bardzo się cieszę, że dostajemu w końcu ten spin-off o Bobie Fecie. Nie mam pojęcia, czego się spodziewać, ale jestem pozytywnie nastawiony. Poza tym zostawimy za sobą wieloletnie spekulacje i będziemy mogli zacząć rozmawiać o czymś innym :)

@Mr Sosa
Są tu tacy, których nie interesuje SW, a jedynie walenie w Disneya :)
A przez to, że są głośni i namolni, to wydaje im się że stanowią coś więcej niż grupkę, która nikogo nie obchodzi.

@Nestor
A czemu Fett nie miałby się związywać z czarną, zwłaszcza że sam był mandaloriańskim Maorysem? ;)

@Mr Sosa
Absolutnie normalne :)

@mesmerized Halt dein Maul!

Czy to jest normalne, że absolutnie nierzetelne plotki na Bastionie traktuje się jako wystarczający powód do kolejnego ataku na Disney?

Jaka jest szansa na to że będzie czarna?

LOL LOL LOL
Co jeszcze zrobią, żeby zdewastować tę postać? Czy Ci kretyni naprawdę nie czują, że pewnych postaci się nie tyka? Że nie każda postać koniecznie MUSI mieć backstory? Siła Fetta tkwiła w tym, że był zamaskowanym szwarzcharakterem, który niewiele mówił. Dlatego the Mandalorian go totalnie rozmydlił - ot, gadający jak nakręcona katarynka gość, który jakimś cudem musiał lecieć za Mando przez pół galaktyki, żeby odebrać swoją zbroję, mimo że miał ją pod nosem cały czas na Tatooine, bo Cobb czy jak mu tam, nie był żadnym przeciwnikiem dla niego. I jeszcze te teksty o poczuciu honoru i długu do spłacenia. Boba Fett z OT szedł za tym, kto płacił najwięcej, a nie unosił się honorem. Disney mimo całych milionów i nie potrafi nawet utrzymać charakterologicznie postaci... to samo z Lukiem w sequelach.

Dziwne, że jeszcze nie ogłosili spinoffu ;)

Jakoś mi ten wątek nie pasuje. ~:/

Córka Boby Fetta = kobieta i to silna. To wystarczy, więc ma duże szanse na zaistnienie w nowych starwarsach.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.