Star Wars TV

Zdjęcia do „Obi-Wana Kenobiego” będą kręcone w Los AngelesEwan McGregor rozmawiał niedawno z Eddiem Izzardem, zaś fragment wypowiedzi pojawił się na twitterze. Oczywiście rozmowa dotyczyła serialu „Obi-Wan Kenobi”.Po pierwsze miło usłyszeć, że dzięki swojemu ojcu, Ewan McGregor jest dość dobrze poinformowany jeśli chodzi o plotki dotyczące serialu. Słyszał zarówno o Bostonie, Bostonie w Anglii, czy małej miejscowości w Anglii o której pisały tabloidy. To wszystko nie prawda, zdjęcia ruszą w Los Angeles, czyli bardzo podobnie jak w przypadku „The Mandalorian”. Może faktycznie wykorzystają część planów zwłaszcza związanych z Tatooine do kilku seriali? Tym razem Ewan nie mówił dokładnie kiedy, określając termin jako późna wiosna. Będzie też oczywiście Stagecraft. To także podoba się Ewanowi, w prequelach eksperymentowano z technikami cyfrowymi, tu wygląda na to, że technologia jest nie tylko bardziej przyjazna, ale i dojrzalsza. No i oczywiście Ewan jest bardzo podekscytowany tym, że może ponownie wcielić się w rolę Obi-Wana. Ale o tym wszyscy doskonale wiemy.

Jak donosi Small Screen Liam Neeson podobno podpisał umowę i wróci jako Qui-Gon Jinn. Plotki na ten temat były, ale jeszcze nie mieliśmy okazji zweryfikować wiarygodności tego serwisu. Natomiast z mniej wiarygodnych stron słychać plotki, bardziej polegające na strzelaniu. Wg nich pojawi się Jar Jar, albo Darth Maul. O tym pierwszym jako możliwości pisaliśmy tutaj, gdzie znajduje się lista potencjalnych aktorów z prequeli, którzy mogliby się pojawić. O Maulu zaś donosił Jordan Maison. Miałby on obok Ahsoki Tano łączyć kilka seriali.

Serial reżyseruje Deborah Chow. Liczymy, iż pojawi się na Disney+ w przyszłym roku.Tagi: Deborah Chow (30) Disney+ (207) Ewan McGregor (441) Liam Neeson (216) Obi-Wan Kenobi (serial) (46) Plotki (1155)

Komentarze (6)

liczymy że choć jeden odcinek będzie trwał 45 minut :P

Jeśli to będzie miało taki format jak The Mandalorian... (krótkie odcinki, questo-podobne bieganie z punktu A do B jak w Clone Wars) to kiepsko.

Jak pojawi się Qui-Gon jako duch, to będzie to jeden z najpiękniejszych powrotów w sadze od czasu ujrzenia Luke`a w E7. <3

Jedno słowo - mothefu#$ Qui-Gon !!!
Zobaczycie, to będzie serial-petarda ;)

To będzie bardzo dobry serial. Po Mando i Bobie jedyny na który warto czekać!

Coraz więcej wskazuje, że będzie to coś więcej, niż serial o lepieniu babek z piasku. Zaczynam czekać i klarować łajbę przed rejsem do Holandii. ~:)

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.