Star Wars TV

Ben Caron i Susanna White kolejnymi reżyserami serialu „Andor”

Star Wars Andor


Jak donosi Discussing Film do grona reżyserów serialu „Andor” dołączyli Ben Caron i Susanna White. Wcześniej słyszeliśmy o Tobym Haynesie, który zastąpił na tym stanowisku Tony’ego Gilroya. Gilroy, reżyser poprawek do „Łotra 1” i obecnie najważniejsza osoba w serialu „Andor” początkowo zamierzał samodzielnie wyreżyserować kilka odcinków, ale tu wszystko skomplikował COVID. Gilroy nadzoruje produkcję z USA.

Benjamin Caron, reżyser serialu Andor
Benjamin Caron
Susanna White reżyseruje Andora
Susanna White


Ben Caron ma na swoim koncie odcinki takich seriali jak „The Crown”, czy „Sherlock”. Jest też jednym z producentów „The Crown”.

Susanna White wyreżyserowała takie filmy jak „Zdrajca w naszym typie” (z Ewanem McGregorem), „Niania i wielkie bum” (również z rolą Ewana) czy „Kobieta idzie przodem”. Reżyserowała ponadto kilka odcinków różnych seriali. Oboje mają długi staż reżyserski, zwłaszcza w kontekście serialowym.

Zdjęcia do serialu „Andor” trwają już prawie trzy miesiące. Tymczasem Bespin Bulettin przygotował kolejną porcję zdjęć z planu. Lub raczej powstającego planu.Pierwszy sezon „Andora” pojawi się na Disney+ w przyszłym roku.Tagi: Andor (Serial o Cassianie Andorze) (57) COVID-19 - koronawirus (22) Disney+ (207) Ewan McGregor (441) Łotr 1 (spin-off) (490) Tony Gilroy (39)

Komentarze (3)

Niania i wielkie bum - czyli Obi-Wan spotyka Grogu - o takie SW nic nie robiłem <3

Jeśli serial będzie fajny, to reżyserować go może nawet małpa. Choć z małpą pewnie trudniej o dobry serial.

Ehh, najpierw czytając informację, że Caron odpowiadał za Sherlocka ucieszyłem się, że reżyser tak znakomitego serialu, którego jestem fanem, dołącza do SW. Ale potem sprawdziłem, z którymi bądź z którym odcinkiem miał cokolwiek wspólnego. I okazuje się, że wyreżyserował tylko jeden, i to do tego zdecydowanie i bezapelacyjnie najgorszy, czyli ostatni odcinek czwartego sezonu. Zaczynam się bać.

Niech Moc będzie z Wami.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.