Przyszłe filmy

Kevin Feige o braku możliwości crossovera z Marvelem

Kevin Feige obecnie promuje najnowszy serial Marvela na Disney+ czyli „WandaVision”. Przy okazji w rozmowie z Yahoo nawiązano do kwestii crossovera „Gwiezdnych Wojen” i Marvela. Feige odpowiedział, że nie widzi takiej możliwości. Jego zdaniem takie coś nie jest prawdopodobne w ciągu najbliższych 20 lat. Więc w ogóle takiego pomysłu nie widzi, przede wszystkim dlatego, że nie ma powodu, by coś takiego robić.Pomysł crossovera kilka lat temu promował Stan Lee. Był on odmiennego zdania niż Feige. Natomiast z tej informacji wynika jedno, Feige nie szykuje nam żadnego crossovera.

Kevin Feige niedawno przyznał też jeszcze jedną rzecz, jeśli chodzi o „Gwiezdne Wojny”. Pomijając swój film, w który oczywiście jest w jakiś sposób zaangażowany, nie ma żadnego wpływu na to, co się dzieje w Lucasfilmie i na inne projekty związane z sagą. Część fanów chętnie widziałby go zastępującego Kathleen Kennedy, ale on sam raczej podkreśla, że gwiezdna saga, będzie dla niego odskocznią.

Na razie nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się filmu Feige’ego. Ostatnio pojawiły się plotki, że scenariusz do tego filmu miałby napisać Michael Waldron. Obecnie na „Gwiezdne Wojny” są zarezerwowane grudniowe daty w 2025 i 2027. Jedną z nich pewnie zabierze Taika Waititi, więc jest spora szansa, że druga przypadnie Feigiemu.Tagi: Disney+ (207) Kathleen Kennedy (385) Kevin Feige (10) Lucasfilm (599) Marvel Comics (374) Plotki (1155) Taika Waititi (37)

Komentarze (32)

komentarz Szeda z 2016 to nadal złoto <3

Popije ziółkami od cioci, i zgaga przejdzie :D

Ja to bym wolał, aby Miluś zżarł Rey i poprawił resztą tych tam, ale szkoda mi smoka, bo by się ciężko pochorował.

Rancor bez szans :D

@Rebelyell - "może jeszcze crossover z Kajkiem i Kokoszem"

O, to coś co bym oglądał w końcu, Miluś kontra rancor :D

I dodam jeszcze, że część może zostać zwyczajnie zamknięta. Nie od razu, ale z czasem.

@Hagan
Przecież większość portali growych jest własnością dużych koncernów medialnych, który nie-rząd będzie właśnie doił. Jak myślisz, kto najbardziej po dupie dostanie ? ... między innymi ci, którzy te portale dla Ciebie tworzą.
I naiwnym jest myślenie, że to co się właśnie odpindala, nie dotknie po kieszeni każdego z płacących podatki.

A cała ta akcja protestacyjna nie powinna trwać jeden dzień, tylko tak z miesiąc - dwa, by do każdego tu dotarło, co nam szykują w dłuższej perspektywie.
Bo to dopiero pierwszy krok, by przemianować Warszawę w Budapeszt. Enjoy.

Taa, może jeszcze crossover z Kajkiem i Kokoszem?

Całe szczęście.

Ja tam nie popieram wprowadzania jakichkolwiek nowych podatków, ale po prostu wkurzył mnie pewien portal o grach, który wyciął dziś taki numer w momencie jak czytałem artykuł na ich stronie.

Chciałem tylko powiedzieć, że brak czarnego ekranu na protest, oraz nie przyłączanie się do jakiegoś z ostatnich protestów, nie oznacza, że Bastion aprobuje jakiekolwiek działania jakiegokolwiek rządu ;).

PRL nauczył mnie, że jak mówią iż "na pewno nie będzie" np. problemów z zakupem benzyny, to trzeba szybko jechać na stację i tankować do pełna, do kanistów, beczek i czego się da.

A na temat: nie nie i jeszcze raz nie. Świat Star Wars powinien być odizolowany od pozostałych uniwersów, bo jest unikatowy. Już przegięciem było wrzucenie postaci Star Wars do jednej z gier Mortal Kombat.

Nie mogę :)) Star Wars to też polityka. Ale na poważnie, z racji tego co się dzieje na innych portalach, to cieszę się że mogę korzystać z Bastionu.

Taki crossover byłby jak związek homosexualny!

@Hagan Możesz się tu nie wtryniać z polityką?

Sorry za off-top ale dziś jestem szczególnie zadowolony z tego powodu że udało mi się wejść na Bastion. Niektóre polskie portale "sraczkują" z powodu jakiejś ustawy i wyświetlają czarne plansze z jakimś bełkotem :)

początek spoilera Uff, to dobrze. koniec spoilera

Po piątym odcinku WandaVision wszystko jest możliwe, nawet Rycerz Jedi z odległej galaktyki może się śmiało pojawić w MCU.

Dla kasy disnej jest w stanie zrobić wszystko, więc spokojnie, to tylko kwestia czasu...niestety.

I bardzo dobrze coś takiego było by większym gównem od TROS

Śmieszna sprawa. Ale Feigie to jeden z nielicznych nerdów wśród filmowych producentów, więc wie co mówi ;).

Hehe, jak to nie ma powodu, by coś takiego robić ? - FOR MONEY, ofc! :D
Wydaje mi się, że gdyby K.K chciała naprawdę zniszczyć SW, to gotowca w postaci cross-overa ma pod ręką. Wykonawców też :D
Do it ! :D

Że komuś w ogóle przeszła myśl o crossoverze... To jest niepokojące.
Scorsese miał rację.

Proszę, niech ten pan nie kłamie. Proszę...

W ramach niekanonicznego serialu animowanego- czemu nie.

W żadnym wypadku ! Nie,nie chcemy żadnego Fina w ogóle.Jedyne co potrafi to się pocić.

Ale powiedzcie, NAPRAWDĘ nie chcielibyście zobaczyć Finna z tarczą Kapitana Ameryki?

Tyle `nie` w tym pierwszym akapicie, zupełnie jak by już pisali draft scenariusza

I bardzo dobrze.

jeszcze tego by [cenzura] brakowało...

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Przyszłe filmy"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.