Star Wars TV

„The High Republic”: Poznajmy nowe postaci

YouTube

W ostatnich dniach przybyło nam sporo nowych filmików przedstawiających kolejnych bohaterów Wysokiej Republiki. Na początek mamy Bella Zettifara, o którym była mowa w „The High Republic Show”.

Kanclerz Lina Soh to bardzo ceniona polityk. Jej głównym celem jest dobro Republiki, której granice chce pokojowo poszerzyć. Zazwyczaj towarzyszą jej dwa targony, Matari i Voru, które służą jako jej strażnicy i towarzysze. Po Wielkiej Katastrofie kobieta ściśle współpracuje z Jedi i zamyka trasy nadprzestrzenne - ruch, który nie wszystkim się podoba.Drengirowie to inteligentne, roślinne istoty, które mają silne połączenie z ciemną stroną Mocy. Cieszą je chaos i brak równowagi. Każdą inną formę życia postrzegają jako jedzenie, które pożreć najlepiej, gdy te jeszcze dycha. Przez pewien czas żyli na opuszczonej stacji kosmicznej (notabene - chodzi o (Spoiler):stację Amaxine, która pojawiła się w „The Rise of Kylo Ren”(Koniec Spoilera)), dopóki przypadkiem nie uwolniła ich grupa Jedi. Przebywający na miejscu rycerze zaczynają doświadczać coraz bardziej przerażających wizji związanych z Drengirami.Sskeer to Trandoshanin, a zatem rzadki widok w rangach Jedi. Choć jest gruboskórny (dosłownie i w przenośni), to ma serce na właściwym miejscu, jednakże skrywa ono mroczny sekret. Jako przedstawiciel gadopodobnej rasy potrafi regenerować ucięte kończyny - a zdolność ta przyda mu się całkiem niedługo. Sskeer zostaje przydzielony na stację Starlight jako pomocnik mistrzyni Avar Kriss, lecz nie spędzają razem wiele czasu, gdyż uderza Wielka Katastrofa. Po tym wydarzeniu Moc rozdziela ich ścieżki.Tagi: The High Republic (Project Luminous) (65)

Komentarze (11)

Dobre te filmiki.

No i mówiłem, że Sskeer sobie kończynę wyhoduje. Hecnie będzie wyglądał z taką małą łapką. ~:)

czy pisałem już, że oni mi wyglądają na bohaterów indyczych gier, a jakościowo-rysunkowo na wprawki uczniaka?

Zamiast filmików, wolałbym taki animowany serial "w te klimaty", najlepiej zrobiony przez Gienadija.

Fajne są te filmiki, dobrze oddają klimat HR. Mogli by więcej takich kampanii promocyjnych prowadzić. Wciąż tęsknię za sposobem, w jaki promowano pierwszy sezon Rebelsów. :)

Ja np. czekałem ponad 2 tygodnie na hardcover, ale Amazon stwierdził, że do Polski to nope. Tak więc anulowałem i zamówienie i właśnie czytam ebooka.

Hehe, a po co, że tak się zapytam, śpieszyli się z czytaniem ?
Oktawian miał rację - śpiesz się powoli ;)

Fajnie to wygląda i tylko szkoda, że to nie jest budowane wokół filmów i seriali. I ciekawy koncept z tym Drengirem, choć już mieliśmy Neti w Legendach (i to odwieczne pytanie, po co Neti ma piersi :P)

Przeczytał bym coś z HR ale niestety nie ma ich po Polsku a czytanie po Angielsku nie idzie mi za dobrze

HR wchodzi jak woda... aż szkoda, że trzeba czekać do lata na kolejne książki.

Wszystko z HR łyknięte, pozostaje czekać na kolejne zeszyty komiksów i na książki, ale te to dopiero za parę miesięcy :(

We are all the Republic

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.