Star Wars TV

Ewan też ćwiczy do roli i nowe plotki o „Obi-Wanie Kenobim”Wczoraj informowaliśmy o filmiku z siłowni nagranym przez Temuerę Morrisona. Trochę wcześniej na Instagramie pojawiło się zdjęcie Ewana McGregora, także z siłowni. Aktor ćwiczy od kilkunastu dni i wygląda, że jest w dobrej formie, szykując się do roli. W końcu, jak zapowiadała Kathleen Kennedy to będzie rewanż stulecia.Zdjęcia do serialu rusza późną wiosną tego roku w Los Angeles. „Obi-Wan Kenobi” ma liczyć sześć odcinków, które wyreżyseruje Deborah Chow. Na razie wciąż niewiele wiemy o projekcie. Ostatnio ujawnił się artysta koncepcyjny, Shane Baxley. Jego prace można zobaczyć na jego stronie. Są tam nawet koncepty z mieczami świetlnymi, acz raczej nic do serialu o Kenobim.

Kolejna plotka mówi o operatorze. Być może zostanie nim Chung Hoon Chung. Odpowiadał on między innymi za zdjęcia do nowej wersji horroru „To” z 2017.

Poza Ewanem wiemy, że w serialu zagra Hayden Christensen. No i jest mnóstwo plotek i domysłów, wliczając to powrót Rexa (Temuera Morrison), Ahsoki (Rosario Dawson), Qui-Gona (Liam Neeson), a nawet Maula (Ray Park nawet ostatnio wrzucał w sieci zdjęcia z planu „Hana Solo”, niektórzy doszukują w tym jakiegoś przekazu). Lista potencjalnych powrotów jest dłuższa, w plotkach mowa też była o Owenie, Beru czy nawet Jar Jarze. Miejmy nadzieję, że cześć z nich zostanie potwierdzonych niebawem, raz z resztą obsady. Wciąż czekamy na informację, kto zagra główną rolę żeńską.

Premiera na Disney+ w przyszłym roku.

Temat na forumTagi: Deborah Chow (30) Disney+ (207) Ewan McGregor (441) Han Solo (spin-off) (380) Hayden Christensen (230) Instagram (21) Kathleen Kennedy (385) Liam Neeson (216) Obi-Wan Kenobi (serial) (46) Ray Park (57) Rosario Dawson (34)

Komentarze (8)

Chung-Hoon Chung to przede wszystkim od wielu lat etatowy niemal zdjęciowiec Chan-wook Parka (odpowiadał za świetne foto do Oldboya, Stoker, Służącej chociażby).

No o, Obi pokazał tuskence gdzie jej miejsce. Od teraz zawsze ucieka jak słyszy krzyk smoka krayt.

A Bart jak zwykle o tym samym. xD

Niech wrzucą do serialu wszystkich. I jeszcze Malgusa niech wrzucą ... eee, znaczy to nie to story i inne tysiąclecie :P

główna rola żeńska... od razu przypominają mi się przygody Obiego z Tuskenkami :P

Zapowiada się naprawdę super :D

Ja to bym chciał REWANŻ na KK w stylu Kena od Wandy. Też bym się przestał jąkać. Bo chyba się zaczynam...

Byle miał Wysokie Podłoże, to nic go nie powstrzyma.

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.