TWÓJ KOKPIT
0

The Mandalorian

Kolejne nominacje dla „The Mandalorian”

2021-02-27 20:40:32

Miesiąc temu pisaliśmy o wyróżnieniu, które drugiemu sezonowi „The Mandalorian” przyznało AFI. Amerykański Instytut Filmowy opublikował w międzyczasie dwa filmiki, przybliżające serial. W pierwszym Jon Favreau mówi trochę o kulisach, inspiracjach, efektach (w tym tworzeniu smoka Krayt), technologii StageCraft, niespodziankach, pojawieniu się Marka Hamilla, czy współpracy z Davem Filonim i Georgem Lucasem. Można zobaczyć tu też kilka szkiców i ujęć z planu.Drugi filmik to krótka, ogólna prezentacja serialu. Pedro Pascal chwali przede wszystkim współpracowników i profesjonalizm na planie.Z nowych nominacji, Gildia Scenografów nominowała Andrew L. Jonesa i Douga Chianga za ich pracę nad serialem.Gildia charakteryzatorów i stylistów także zauważyla “The Mandalorian”.To nie koniec nominacji. Gildia Aktorów nominowała „The Mandalorian” za najlepszą pracę kaskaderów w serialu. Gildia Scenarzystów nominowała scenariusze „The Mandalorian” (dokładniej nominację dostali: Rick Famuyiwa, Jon Favreau i Dave Filoni). No i jeszcze Stowarzyszenie Kompozytorów i autorów tekstów piosenek nominowało Ludwiga Göranssona za jego muzykę do serialu. Na koniec warto wspomnieć o nominacji za najlepszy serial dramatyczny przyznanej przez Critics Choice. Niedługo pewnie zaczną się rozstrzygnięcia.

Przy okazji Ludwig Göransson udzielił krótkiego wywiadu „The Backstory Podcast”, w którym mówi ogólnie o „The Mandalorian”, „Gwiezdnych Wojnach”, a także inspiracji Johnem Williamsem.Póki co czekamy na informację, kiedy ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu. Zobaczymy go prawdopodobnie na początku przyszłego roku w Disney+.
TAGI: Dave Filoni (557) Disney+ (400) Doug Chiang (113) George Lucas (1109) John Williams (434) Jon Favreau (188) Ludwig Göransson (32) Mark Hamill (391) Pedro Pascal (57) Rick Famuyiwa (23) The Mandalorian (444)

KOMENTARZE (3)

 • Lord Bart2021-03-02 22:11:22

  Fajnie że doceniają ten serial, znaczy że jest naprawdę bardzo dobry.
  --------
  ZŁOTO <3

 • vaderart2021-02-28 07:56:20

  Super! Fajnie że doceniają ten serial, znaczy że jest naprawdę bardzo dobry.

 • SW-Yogurt2021-02-27 20:48:51

  Jako przedstawiciel SNOKE odłaszam, że Gildia Gildii nie nominuje serialu "The Mandalorian" do żadnej nagrody. Po prostu wszystkie je od razu przyznaje. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..