TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #2

2021-03-05 22:04:36 Różne

Do premiery „The Bad Batch” zostały dwa miesiące, zapewne więc wkrótce ruszy machina marketingowa, o ile oczywiście Lucasfilm nie popełni tego samego błędu, co przy wyjątkowo skromnie reklamowanym „Ruchu Oporu”. Na razie mamy pogłoski.

Dzień premier

Jak wiemy z zapowiedzi, pierwszy epizod zadebiutuje 4 maja, w Dzień „Gwiezdnych Wojen”, a drugiego możemy się spodziewać 7 dnia miesiąca, czyli w piątek. I to właśnie w piątki - jak to było choćby w przypadku „Mando” i innych seriali z Disney+ - będziemy oglądać kolejne epizody, co potwierdziła Tracy Cannobbio na Twitterze.Animowana FennecO tym, że Fennec Shand - zabójczyni i najemniczka z „Mandalorianina” - pojawi się w serialu, wiemy od czasów pierwszego krótkiego zwiastuna. Widać tam co prawda ją tylko przez chwilę, a do tego w hełmie, lecz w Internecie zaczęło w tym tygodniu krążyć jej zdjęcie bez niego. Grafika podobno pochodzi z oficjalnego instagramowego konta SW, ale jeśli tak, to bardzo szybko ją usunięto - autorka newsa widziała post wrzucony na Reddita z datą kilkunastu minut wstecz, a oryginalnego zdjęcia już na Insta nie było.

Fani na forach zwracają uwagę, że model wygląda na niedokończony (zwłaszcza czubek głowy), ale być może to wina niedokończenia. Shand wygląda bowiem jakby jej postać znajdowała się w innej warstwie i nie zrobiono pełnego rendera. Daje to jednak dowód na to, że serial jest tworzony w technice wektorowej (TCW), a nie obiektowej, jak „Rebelianci”.

Głosu Fennec użyczy oczywiście Ming-Na Wen.

Flota Separatystów?Zabawki i produkty kolekcjonerskie są jednymi z najlepszych źródeł przecieków i tak będzie zapewne tym razem. Hasbro ma w planach wydanie klonów z Jednostki 99 w wersji The Black Series. Na opakowaniu Wreckera fani dostrzegli znajdujące się w tle okręty z floty Separatystów, co pozwala snuć teorie, że mogą się one pojawić w serialu.

Wydaje się, że jest to fałszywy trop, gdyż na opakowaniach Huntera i Crosshaira widać znane z siódmego sezonu TCW cybercentrum z Anaxes, czyli grafiki z opakowania Wreckera zapewne także pochodzą z tego serialu. Z drugiej strony na zwiastunie widać sceny z Zygerrianami, a zatem jakieś wątki związane z dawnymi sojusznikami Konfederacji na pewno się pojawią. Zważywszy jeszcze na fakt, że czeka nas premiera „Andora”, a Cassian był przecież za młodu Separatystą - kto wie, może w serialowym multiwersum znajdzie się i miejsce dla niego?

Nominacje TCW

Z wieści trochę obok - siódmy sezon „The Clone Wars” dostał aż trzy nominacje do nagrody Annie za edycję dźwięku (tu głównie Matthew Wood i David Acord), najlepszą muzykę (Kevin Kiner) oraz za najlepszy serial dla dzieci. Trzymamy kciuki za zwycięstwo.

Serial 2D?...

Na koniec news z głębi Reddita, niestety z kategorii „mam wujka w Lucasfilmie”, toteż piszemy o nim z jedynie z kronikarskiego obowiązku, choć jeśli to jednak prawda, fani pewnie byliby zadowoleni. Użytkownik StarWarzy twierdzi, że ma przyjaciela, który pracuje w Titmouse - studiu odpowiedzialnym za „Galaktykę przygód”. Ma ono rzekomo przygotowywać animację 2D o nazwie „Star Wars Spectres”, której to bohaterem miałby być młody (to jest jeszcze przed wiekiem nastoletnim) Jacen Syndulla, który wraz z przyjaciółmi na pokładzie „Ghosta” miałby podróżować z planety na planetę i rozwiązywać zagadki rodem z „Indiany Jonesa”.

Każdy odcinek miałby mieć około pół godziny, w której zawierałyby się dwie podzielone mniej więcej po równo historie. Treść przewidziana byłaby dla dzieci, podobnie jak „Galaxy of Adventures”, a serial mógłby mieć swą premierę na YouTubie. Sam użytkownik Reddita jest na forum już pięć lat i udziela się w starwarsowych tematach, także nie jest to przykład stworzonego naprędce konta do rozsiewania fałszywych pogłosek, niemniej dopóki nie ma oficjalnych wieści, należy podchodzić do newsa z dużą rezerwą.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: David Acord (17) Disney+ (385) Galaktyka przygód (Galaxy of Adventures) (56) Hasbro (618) Kevin Kiner (36) Matthew Wood (53) Ming-Na Wen (29) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (67) The Clone Wars (1374) Tracy Cannobio (39)

KOMENTARZE (8)

 • SW-Yogurt2021-03-09 20:18:37

  Już się nie mogę doczekać analiz ShaakTi1138. ~:)

 • Finster Vater2021-03-06 13:54:31

  Niczym :D bo to dwie nazwy tej samej grafiki. Zapewne miałeś na myśli grafikę rastrową. Wektorowa jest złożona z figur geometrycznych i można ją bezstratnie skalować aż do nieskończonej rozdzielczości (ale żre pamięć), rastrowa jest w jednej rozdzielczości, nie zużywa pamięci za bardzo, ale każde skalowanie to strata na jakości i widoczna pikseloza.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-03-06 12:53:39

  Dla osoby kompletnie zielonej w temacie, czym się różni grafika wektorowa od obiektowej?

 • WuOJot2021-03-06 00:51:34

  Dla dzieci, ha ha

 • Finster Vater2021-03-05 23:01:22

  Fakt, puszczenie sobie nowego TCW na pełnym home theatre ma moc, a fragmenty dwóch ostatnich odcinków muzycznie wbijają w fotelik. Byłoby miło, gdyby wygrali.

 • Mossar2021-03-05 22:55:30

  Ja myślę że w Bad Batch będzie dużo postROTSowego mieska lorowego.

 • Xalkigo2021-03-05 22:46:47

  Słabo im coś ten marketing idzie, porażka finansowa Solo ich nic nie nauczyła?
  Wydaje mi się że za czasów Lucasa akurat ta kwestia działała sporo lepiej.

 • ShaakTi11382021-03-05 22:12:25

  Zaczynam się... tak trochę jarać <3.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..