TWÓJ KOKPIT
0

Ahsoka

Mena Massoud sugeruje, że zagra Ezrę

2021-03-19 22:24:50 Różne

Ostatnie dni nie obfitowały w „Ahsokowe” wieści (lub też z innego serialu, bo tak naprawdę żadnego oficjalnego stanowiska nie mamy), ale na te pewnie będziemy musieli jeszcze sporo poczekać. W tym tygodniu jednak otrzymaliśmy bardzo mocne potwierdzenie plotki z końca lutego. Mena Massoud, znany z roli Alladyna z aktorskiego remake'u filmu Disneya, wstawił niedawno na Instagrama swoje zdjęcie. Lecz to nie nagi tors mężczyzny wzbudził takie zainteresowanie fanów, lecz słowa, którym fotografia została podpisana - „Hey, just so you know, when I escape I won't hurt any of you” („Hej, tak dla waszej informacji, gdy ucieknę, to nie zranię żadnego z was”).To mniej znane słowa Ezry (swoją drogą, dobre pytanie czemu wybrał akurat te), które chłopak wypowiada w odcinku „Stealth Strike” do grupy szturmowców, gdy zostaje przez nich pochwycony. I albo Mena ostro trolluje, albo faktycznie coś jest na rzeczy. Jeśli tak, to dodaje to wiarygodności ekipie z Kessel Run Transmissions, która jako pierwsza ogłosiła to światu.Wedle jej doniesień rozważany był/jest jeszcze Rahul Kohli, który prawdopodobnie odpadł już z wyścigu o rolę Bridgera. Aktor jednak nie wydaje się tym zbytnio przejęty - pochwalił się swoimi starwasowymi zakupami, napisał też parę miłych słów dla Haydena Christensena, który ma zagrać w „Obi-Wanie Kenobim”. Może jednak dostał jakiś angaż? Tak czy siak, zapewne wieści castingowe będą pierwszymi, które otrzymamy.Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Ahsoka (serial) (144) Hayden Christensen (275) Obi-Wan Kenobi (serial) (200)

KOMENTARZE (4)

 • Lord Bart2021-04-06 01:05:21

  mnie tam się podoba jego klatka, a jestem heterykiem...

 • Hagan2021-03-24 20:12:49

  Gościu który wrzuca zdjęcie klaty do Netu to albo leczy kompleksy, bo kiedyś był chuchrem, albo jakiś homoniewiadomo.
  Ciekawe że nikt nie pomyślał o tym żeby Ezrę zagrał... Ezra. Tak, Ezra Miller, znany z roli Flasha i do tego bardzo podobny.

 • Mossar2021-03-19 23:19:12

  To zczajcie tą teorię. Mena to aktor grający Ezrę z retrospekcji z czasów zaraz po Rebels. Rahul to Ezra z czasów Mando.

 • ShaakTi11382021-03-19 22:26:47

  Mam teorię, że Mena po prostu będzie lekko tylko sugerował, bo ten cytat naprawdę niczym się nie wyróżnia. Ale nadal mnie zastanawia, że Rahul też tak tłituje.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..