TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #3

2021-03-27 22:30:08 Różne

„The Bad Batch” ma premierę nieco za ponad miesiąc, niestety oficjalnych wieści ani widu, ani słychu. Optymistycznie patrząc, wieści pewnie możemy spodziewać się już przyszłym tygodniu, pesymiści natomiast mówią, że stanie się to dopiero, gdy Disney+ skończy promować „The Falcon and the Winter Soldier”, to jest 23 kwietnia. Jakakolwiek jest prawda, do tego czasu musimy zadowolić się drobnostkami.

Nowy hełm EchaWcześniej pisaliśmy o przeciekach z wszelkiego rodzaju produktów kolekcjonerskich, które zazwyczaj nie zawodzą. Tym razem użytkownicy Reddita znaleźli zaktualizowaną wersję hełmu Echa. Przypomnijmy, że w TCW był on biały nawet gdy klon oficjalnie dołączył do komandosów, teraz kolorystycznie bardziej będzie pasować do reszty.

Aktorskie powroty...

Główną rolę w serialu będzie oczywiście grał Dee Bradley Baker, który użyczy głosu klonom. Jakiś czas temu wypowiedział się dla disnejowskiego magazynu D23. Z pewnością łatwiej użyczać mu głosu Parszywej Zgrai, bo każdy z nich zdecydowanie różni się od drugiego, w przeciwieństwie do zwykłych żołnierzy. Co z fabułą? Aktor nie może zdradzić wiele, lecz powiedział tajemniczo, że to, o co komandosi zostaną poproszeni, będzie „zarówno zabawne, jak i interesujące”. Dodatkowo ci, którzy uważnie oglądali końcówkę TCW, będą mogli wydedukować gdzie zacznie się nowa seria. TBB ma się nadawać zarówno dla nowych, jak i starych fanów, choć szczególnie ważny będzie dla tych, co „kochają Star Wars”. Zapewnia też, że odcinki są po prostu dobrze napisane.

Stephen Stanton również nie kryje ekscytacji z powodu nadchodzącej premiery i odlicza dni. Jego z kolei usłyszymy w roli widocznego w zwiastunie Tarkina.... i powroty postaci?

Seriale animowane lubią efekt „małej galaktyki” i co rusz wprowadzają kogoś znanego, więc zapewne tak będzie i w przypadku TBB - mamy już przecież potwierdzoną Fennec Shand z „The Mandalorian”. Fani zaczęli zatem mocno spekulować - na razie tylko spekulować - kogo jeszcze moglibyśmy ujrzeć.Po pierwsze, Durge'a. Ma on się pojawić w komiksowej „Doktor Aphrze” i wydaje się, że nadchodzące już w przyszłym tygodniu „Wojny klonów” Tartakovsky'ego na Disney+ (choć nadal oficjalnie niepotwierdzone) dołączą do platformy nieprzypadkowo właśnie teraz. Ostatnio pisaliśmy o spekulacjach, jakoby Durge miał się pojawić w „The Book of Boba Fett”, ale może i jest szansa na „The Bad Batch”? Taka teoria pojawiła się w zeszłotygodniowym Q&A Star Wars Explained. Alex zwrócił też uwagę na fakt, że Charles Soule napisał na Twitterze, że powrót łowcy nagród rasy Gen'Dai to „dopiero początek”. Mówi się, że może mu chodzić o „Wielką Republikę”, której jest jednym z autorów (a miałoby to sens, gdyż Gen'Daiowie żyli setki lat), ale kto wie? Może jeszcze zobaczymy go w animowanej formie, tym bardziej, że planowano, by pojawił się w TCW (ale uwaga, jako człowiek). Alex zaznacza też, że z pewnością łatwiej byłoby go zanimować w TBB niż w serialu aktorskim.Po drugie... Grogu. Tak twierdzi ekipa z KRT (chociaż w powyższym filmie mówi o nim bardzo krótko, lepiej posłuchać ich starszego filmu), choć powołuje się na Reddita, a nie swoje źródła. Teoria głosi, jakoby mielibyśmy dostać historię o tym, jak uratowano malca ze świątyni Jedi i ukryto. Miałoby to sens i z historycznego, i z marketingowego punktu widzenia, w końcu produkty w małym Yodą rozchodzą się jak świeże bułeczki. Kto wie, może to właśnie będzie zadanie klonów, o którym wspomniał Baker?

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Charles Soule (140) Clone Wars (238) Dee Bradley Baker (49) Disney+ (403) Księga Boby Fetta (The Book of Boba Fett) (125) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (68) Stephen Stanton (23) The Clone Wars (1374) The Mandalorian (444) Wielka Republika (The High Republic/Project Luminous) (158)

KOMENTARZE (17)

 • SW-Yogurt2021-04-08 22:07:34

  Wciąż jakoś niezbyt czekam...

 • RodzyN jr.2021-03-29 20:13:17

  Finster - Batman to jednak nietrafione porównanie. Jak dla mnie Batman to trochę taki Bond.

 • Finster Vater2021-03-29 16:24:03

  Nie no zawsze możemy, tylko że i tak filmową/kinową mamy jedną (i niech tak zostanie, please). no dobra, dwie, jakby się tak bardzo uprzeć :D Jak zaczniemy liczyć komiksowe wersje Netoperka i dodamy serialowe/kreskówkowe, to się szybko nie zatrzymamy;)

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-03-29 15:53:25

  DC to multiwersum, inna sprawa. Równie dobrze możemy powiedzieć, że mamy 5 wersji Nowej Nadziei: Filmową, z komiksu opartym na oryginalnym pomyśle Lucasa, z Infinity, z Fineasza i Ferba, z Family guy.

 • Nestor2021-03-29 11:08:42

  Powrót Durge`a mnie jara na maxa!

 • Finster Vater2021-03-28 23:46:19

  No nie wiem czy nie resetują, ja już oglądałem chyba z 5 wersji Netoperka, a każda inna, tylko backstory to samo. Nie wydaje mi się żeby to była droga dla SW

 • RodzyN jr.2021-03-28 23:03:28

  W Marvelu komiksy idą swoim torem, a twórcy filmów czerpią z nich to co Feigie zaakceptuje. Filmy niczego nie resetują, po prostu budują swój kanon i to jest wg. mnie najlepsze rozwiązanie dla SW, tylko właśnie potrzeba kogoś kto będzie decydował co będzie najlepiej wciągnąć do uniwersum filmów/seriali.

 • Finster Vater2021-03-28 20:13:19

  @RodzyN.jr No właśnie to mi się nie podoba w MCU czy DC, że co chwila reset, kolejny, nowy "lepszy" Batman, Spider-Man itd. This is NOT the way, robienie remaków epizodów.

 • Ozze2021-03-28 19:41:18

  No i dobrze, że biorą fajne rzeczy ze starego kanonu i adaptują do nowego pod jakąś nową formą, bo po co dwa razy mamy dostawać to samo jak można go fajnie udoskonalić? Valance np w nowym kanonie jest świetny i ciesze się z jego powrotu, tak samo Thrawna czy nawet Jaxxona xD
  Poza tym nadal powstaje masa nowych fajnych postaci więc nie rozumiem narzekań na powroty skoro nadal dostajemy sporo unikalnych postaci

 • bartoszcze2021-03-28 10:33:33

  "Durge może mieć też inny charakter niż w legendach"

  Przepraszam, czy tędy jeździ dziewiątka? Tak, tylko ma inny numer i całkowicie zmienioną trasę. #suchar

 • RodzyN jr.2021-03-28 08:57:39

  Finster Fater, tak działa na przykład MCU. Biorą z komiksów to co im się podoba i tworzą filmowy kanon. Co jest w tym złego wg. Ciebie?

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-03-28 04:17:23

  Legendy poszły do kosza bo raz, że nachodziły na nowe filmy, a łatwiej było usunąc całość niż tylko jedną część, a dwa panował w nich bałagan

 • Finster Vater2021-03-28 01:45:46

  No ale... Albo mówią, że legendy do kosza, a my tera wam pokażemy (i pokazali...), albo niech powiedzą że się pomylili i niech powiedzą że legendy są kanonem jednak. A nie że coś niby nie istnieje, ale bierzemy z tego i zmieniamy jak nam się podoba (bo no nie są Lucasem). Za chwilę dostaniemy Dassa Jennira jako inkwizytora.

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-03-28 00:50:59

  To było w legendach, w kanonie mogli się nawet się nie spotkać, zresztą Durge może mieć też inny charakter niż w legendach

 • Finster Vater2021-03-27 23:13:49

  No nie. Tylko żadnego Durge. Po prostu nie. Anakin go kilim na śmierć i dobrze i wystarczy. Trudno wymyślić coś oryginalnego?

  Chyba że na zasadzie użyczenia nazwiska, jak Jacen w Rebelsach. W ostateczności.

 • Rusis2021-03-27 22:59:17

  Co do Grogu to pokazanie go tam sens by miało. Ale prawdę mówiąc jestem zmęczony już nim, więc mam nadzieję na raczej epizodyczny występ.

 • ShaakTi11382021-03-27 22:31:36

  Czuję się... lekko sfrustrowana brakiem porządnych newsów.

  Ale co do Grogu mam dobre przeczucia, wyobraźcie go sobie w wersji animowanej.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..