TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Star Wars Vintage Collection” od dziś na Disney+ [Aktualizacja]

2021-04-02 09:59:19 Różne

Zgodnie z zapowiedzią, od dziś na Disney+ będzie można zobaczyć filmy i seriale, które zaliczają się do Legend. Firma co prawda niezbyt wiele uwagi poświęciła rozreklamowaniu tego wydarzenia - dowiedzieliśmy się o nim jedynie z mejli, które wysłano do blogerów i dziennikarzy, a w poniższym materiale filmowym dotyczącym kwietniowych zapowiedzi, „Gwiezdne Wojny” znalazły się na ostatnim miejscu. Może dziś wieczorem jeszcze coś będzie.



Pod hasłem „Star Wars Vintage Collection” kryją się:

Miejmy nadzieję, że w przyszłości dołączą tu również „Droidy”.

Aktualizacja

No i nadzieja się spełniła - w newsie na Oficjalnej mamy potwierdzenie, że „Droidy” zawitają na platformę jeszcze w tym roku. A oto jak prezentuje się menu, stylizowane na opakowania starych figurek Kennera.

TAGI: Clone Wars (236) Disney+ (220) Ewoks (46) Holiday Special (28) Kenner (31)

KOMENTARZE (13)

  • SW-Yogurt2021-04-07 23:28:51

    Jakieś ramoty... TRoSkę by puścili, czy cóś.

  • Lord Bart2021-04-06 01:24:51

    o, czyli jednak... ciekawe, tak jak pisałem - kanon, nie kanon, można zarobić, jest dobrze... swoją drogą ciekawe co będzie czuła dzieciarnia z głowami napchanymi tym co jest teraz jak zobaczy Gendiego... vintage...

  • darth sheldon hiszpański inkwi2021-04-05 06:12:06

    @Lord Budziol Ja zawsze widziałem serial Tartakovkyego bardziej jako filmową antologię niż serial, więc mi się to podoba

  • Lord Budziol2021-04-03 12:14:41

    Trochę szkoda że Clone Wars nie zostało wydane w oryginalnej formie "shortów" tylko 2 filmy obejmujące odpowiednio odcinki 1-20 i 21-25, tym bardziej że takie krótkie filmiki ma np. "Forky ask a question" z Toy Story.
    No i zgadzam się że SW znowu traktowane po macoszemu :( Menu Marvel >>> menu SW :(

  • darth sheldon hiszpański inkwi2021-04-03 07:02:23

    Co do Droids https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/mikthh/star_wars_droids_the_animated_series_is_coming_to/

  • WuOJot2021-04-02 17:22:16

    @Lubsok - Ponoć Droids będzie za jakiś czas

  • Xalkigo2021-04-02 15:31:24

    Spodziewałem się że zamiast "Vintage" będzie "Legends" i znany złoty pasek, szkoda że jak włąśnie widać Disney + traktuje Star Wars na razie po macoszemu.

  • disclaimer2021-04-02 13:50:43

    W jakiejś znośnej jakości chociaż, niepocięte przez cenzorów?

  • Rusis2021-04-02 12:30:37

    Marzy mi się HS z trochę oczyszczonym obrazem :D ale pewnie tego nie dostaniemy nigdy

  • Lubsok2021-04-02 12:07:53

    Dziwne, że nie ma Droids, są lepsze od Ewoków.

    A HS nigdy nie będzie. Wypuścili fragment animowany bo to jedyna znośna rzecz z tej produkcji.

  • JJ Abrakad Abrams2021-04-02 11:37:40

    Ta krótka animacja to jest część Holiday Special.

  • Rif_2021-04-02 10:23:25

    @ShaakTi1138 - Holiday Special nie będzie w ogóle :)

  • ShaakTi11382021-04-02 10:00:23

    No dobra, to ciekawi mnie jedna rzecz - czy np. "Ewoki" i "Holiday Special" zostaną zdubbingowane po polsku.