Zemsta Sithów

Doug Chiang nie powróci do ekipy EIII?

SWMovies.Net

Doug Chiang rozpoczął pracę w Industrial Light & Magic w 1989 roku, gdzie miał znaczący wpływ na powstanie m.in takich filmów jak: Terminator 2, Forrest Gump, Back to the Future II, The Mask... Doug (kierownik artystyczny w ILM) dołączył do ekipy przygotowującej "Mroczne widmo" w 1994 roku, a jego zadaniem była koordynacja prac nad stroną wizualną filmu. Jego ekipa przygotowała tysiące szkiców, makiet, rzeźb, modeli stworów, projektów kostiumów i barwnych rysunków, które pomogły przenieść na ekran wizję George'a Lucasa. Potem oczywiście pracował przy "Ataku klonów".

W styczniu tego roku (o czym pisaliśmy) Doug dołączył do ekipy Westwood Studios, gdzie pracował nad grą komputerową z kategorii Massive Online Multiplayer pod tytułem "Earth and Beyond". Prawdopodobnie Chiang nie powróci do ekipy pracującej przy Epizodzie III. Oto co sam powiedział:

Tak, to prawda - zrezygnowałem, żeby pracować nad innym filmem. To była bardzo trudna decyzja, zwłaszcza po 13 latach w firmie. Jednak, jeśli czas mi na to pozwoli to sprubuje wykonać kilka projektów na potrzeby III Epizodu.Tagi: Doug Chiang (69) Epizod III: Zemsta Sithów (864)

Komentarze (1)

Statki robił niezłe

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować:

Login:
Hasło:

Archiwum wiadomości dla działu "Zemsta Sithów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.