TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #4

2021-04-15 21:59:15 Różne

Dziś nadszedł czas na kolejną porcję plotek z „The Bad Batch” - od oficjalnych wieści po spekulacje i domysły.

Nowy plakat i emotka

Zacznijmy od nowego oficjalnego plakatu, który zaprezentowała w dniu dzisiejszym Oficjalna. Widać na nim nie tylko Parszywą Zgraję, lecz także Omegę, wniosek więc pewnie taki, że dziewczynka będzie ważną członkinią ekipy. Nad bohaterami złowieszczo unosi się hologram Palpatine'a, a w tle widać śnieżną planetę i (prawdopodobnie) Braccę.

Na Twitterze zaś po wpisaniu hasztagu #TheBadBatch pokazuje się ikonka z hełmem Huntera - taką samą zresztą widać obecnie na Oficjalnej.Kinerowie opowiadają

W ostatnich dniach bardzo też uaktywnił się kompozytor Kevin Kiner wraz z synami Deanem i Seanem. Cała trójka powróci oczywiście do „The Bad Batch”.Na dobry początek rozmowa z Kessel Run. O samym istnieniu serialu muzycy dowiedzieli się nieco po zakończeniu siódmego sezonu TCW. Na razie oczywiście nie mogą mówić o wielu rzeczach - na przykład pominęli całkowitym milczeniem pytanie o (Spoiler):ewentualną zdradę Crosshaira(Koniec Spoilera), ale za to będziemy mogli uważniej przyjrzeć się skutkom rozkazu 66. Mają swój nowy ulubiony motyw, ale dotyczy on bohatera, o którym też nie mogą wspominać.

Ludwig Göransson („The Mandalorian”) nie kontaktował się z Kevinem w sprawie swojej przeróbki „Ahsoka's Theme”, ale kompozytor uważa, że podszedł do utworu z odpowiednim szacunkiem. Osobą odpowiedzialną za wybór instrumentu do motywu danej postaci jest głównie Filoni. Padło pytanie o to, dla której postaci twórcy chcieliby napisać utwór. Kevin pragnąłby jeszcze raz Ahsokę, Dean IG-11, a Sean postać, o której jeszcze nie może mówić. W całym serialu usłyszymy muzyczne aluzje do „Parszywej dwunastki” i „Dział Navarony”.

Z kolei w pięćdziesiątym dziewiątym odcinku podcastu „Full of Sith” Kevin zdradził, że pracuje obecnie nad czternastym epizodem - co oznacza, że będzie ich co najmniej tyle, choć zapewne i więcej. Utwór ilustruje scenę akcji, która dzieje się na „jakby dżunglowej planecie”. Z powodu odgłosów, które pojawiają się w lesie, jest mu nieco ciężko komponować, ale dobrze się bawi. Może mówi o Onderonie, ewentualnie, wedle jednej z teorii, o Twon Ketee. Należy jednak pamiętać, że zwiastuny zazwyczaj ukazują jedynie pierwszych kilka odcinków sezonu, a czternasty to zdecydowanie druga połowa. Może więc zobaczymy jeszcze inne miejsce.

Podekscytowane aktorki

Po premierze długiego zwiastuna wiele osób wyrażało swoją radość we wszelkich mediach społecznościowych. Wśród nich znalazły się Vanessa Marshall (Hera Syndulla) i Katee Sackhoff (Bo-Katan). Z jednej strony to nic nadzwyczajnego, w końcu obie panie brały udział w starwarsowych projektach, niemniej obie też mogłyby mieć role w serialu. Pożyjemy, zobaczymy.

Premiera serialu już za nieco ponad dwa tygodnie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (578) Dean Kiner (15) Katee Sackhoff (43) Kevin Kiner (38) Ludwig Göransson (34) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (94) Sean Kiner (15) The Clone Wars (1390) The Mandalorian (516) Vanessa Marshall (35)

KOMENTARZE (8)

 • SW-Yogurt2021-04-21 23:39:25

  W sumie wciąż nieteges...

 • ShaakTi11382021-04-16 17:57:56

  Mossar->
  To mówi Omega w zwiastunie.

 • Mossar2021-04-16 16:38:32

  Ciekawe kto powie "How can I help?" - oczami wyobraźni widzę jakiś reveal postaci wychodzącej z cienia do tego dialogu.

 • vaderart2021-04-16 09:15:11

  Coś mi ta dziewczynka wygląda na córcię Imperatora (fryzurka, loczki i fałszywy uśmieszek:) i jeszcze ten Mroczny cień Imperatoraunoszący się nad wszystkim, no to już normalnie kalka Mrocznego widma tyle tylko że zamiast Anakina dziewczynka, no i poza tym "ładne" przejście do paździerza disneja z Rey i całą masą innych głupot XD

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-04-16 04:36:57

  Vanessa grała też Jan Ors i uwaga Rook Kast. A warto zauważyć, że w przeciwieństwie do Saxona nie wiemy co się z nią stało, po bitwie, po prostu gdzieś zniknęła, a że Sakoff też niby ma być w serialu

 • Finster Vater2021-04-16 00:28:56

  Małe Twi`lekańskie dziewczynki bywały już bohaterkami w TCW, tak więc 10 letnia Hera też może być gościnnie.

 • Ozze2021-04-15 22:19:00

  Hera ma w tym czasie 10 lat, prędzej Vanessa dubbinguje jakąś nową postać

 • ShaakTi11382021-04-15 22:00:36

  Ktoś fajnie zauważył, że postaci na plakacie układają się w czaszkę.

  Ale bym się jarała, gdyby była Hera w TBB <3.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..