TWÓJ KOKPIT
0

The Bad Batch

Plotki o „The Bad Batch” #6

2021-04-27 22:29:45 Różne

Zgodnie z przewidywaniami, w tym tygodniu kampania marketingowa „The Bad Batch” rozpoczęła się na dobre - na początek mamy mały wysyp artykułów i filmików związanych z serialem, a to zapewne jeszcze nie koniec.

Filmiki i artykuły

W mediach społecznościowych coraz bardziej budowane jest oczekiwanie na serial. Dostępny jest już „przypominajkowy” tweet - jeśli go polubicie, będziecie dostawać powiadomienia o dostępności serialu na Disney+ (podobnie było w przypadku „Mando”).Nie mogło zabraknąć reklam, w tej drugiej jest trochę nowych ujęć. Możecie sobie też wylosować kim z drużyny jesteście.Jeśli zaś potrzebujecie sobie przypomnieć kim jest Parszywa Zgraja, to możecie przeczytać ten artykuł lub obejrzeć poniższy filmik. Tutaj z kolei znajduje się przepis na ciastka z komandosami.Opisy odcinków

Fani z Reddita dotarli do zrzutów ekranu z Disney+, gdzie pojawiły się opisy pierwszych dwóch odcinków. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pojedynczy epizod będzie trwał 31 minut, czyli całkiem sporo - pytanie tylko ile czasu zostanie poświęcone na napisy i (ewentualne) podsumowania poprzednich przygód bohaterów. • 1x01 - „Aftermath” („Pokłosie”) -75 min. - Klony z Parszywej Zgrai próbują się odnaleźć w zmieniającej się po wojnach klonów galaktyce.

 • 1x02 - „Cut and Run” („Tnij i uciekaj”, ale może to gra słów i nawiązanie do Cuta Lawquane'a?) - 31 min. - Parszywa Zgraja składa wizytę staremu kontaktowi.Polski zwiastun

Do sieci trafił polski zwiastun „The Bad Batch”, lecz nie należy robić sobie na razie nadziei na rodzimą wersję Disney+, pochodzi on bowiem z holenderskiej wersji serwisu. Niemniej możecie sprawdzić jak brzmią bohaterowie w naszym ojczystym języku.Kolejny powrót... albo i nie.

I na koniec jeszcze jeden przeciek od Kessel Run, lecz tym razem stawiający podcasterów w niezbyt korzystnym świetle. Kilka dni temu umieścili oni filmik (teraz ustawiony na prywatny), w którym opowiadali o scenie, która to została im opisana przez jedno ze źródeł. Autorce newsa niestety nie udało się obejrzeć go na czas, lecz wiadomo, że rzekomy moment z serialu miał dotyczyć ponownego spotkania Reksa i Cody'ego (a także ich (Spoiler):ostatecznego pojedynku(Koniec Spoilera).).

Problem w tym, że KRT powołał się rzekomo na post z 4chana, którego autorem miał być niby animator z serii, który wrzucił zdjęcia obu klonów. Szybko się jednak okazało, że scenka to lekko przerobione ujęcie z siódmego sezonu TCW.I choć może KRT się tu zagalopował, to pojawienie się komandora jest wcale niewykluczone, zwłaszcza że fani of wielu lat zastanawiają się co się z nim stało po rozkazie 66. Corey pisał też (w usuniętym teraz tweecie), że z informacji, które ma, serial będzie o wiele mroczniejszy niż się spodziewamy - może mroczniejszy nawet od siódmego sezonu TCW.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Disney+ (284) The Bad Batch (53)

KOMENTARZE (6)

 • SW-Yogurt2021-04-28 20:33:45

  Podoba mi się koncepcja przygotowywania zawartości bez zorganizowania nośnika. Ale umrę ze śmiechu, gdy będą odpalali zawartość w rytmie oryginału, gdy już ten nośnik będzie. ~:)

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-04-28 15:17:48

  Przyda się aktualizacja Shsak. Wyszedł kolejny leak o 3 odcinku
  https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/n022ge/bad_batch_episode_3_title_and_runtime_leak/

 • Slavek_82021-04-28 10:07:13

  Nice. Ciekawe czy podomykają stare, zapomniane wątki z TCW, czy tylko rozgrzebią.
  Tak czy siak, czas aktywować temat "Ciekawostki o Bad Batch". :D

 • Alex Wolf2021-04-28 00:29:13

  Super zredagowany news !

 • Elrond1232021-04-27 22:41:22

  Tłumacze jak zwykle się popisali.

 • ShaakTi11382021-04-27 22:37:11

  Będzie Cut :P.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..