TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Ranges of the New Republic” sequelem „Rebeliantów”?

2021-04-28 16:10:10Niewiele wiemy obecnie o „Ranges of the New Republic”, ale spekulacje i plotki w sieci są całkiem ciekawe. Przypominamy, początkowo oczekiwano, że będzie to serial o Carze Dune, ale w związku z zamieszaniem z Giną Carano serial jakoby ewolouował i główną bohaterką miała się stać Hera Syndulla.

Ta plotka ostatnio zrobiła się jeszcze ciekawsza. Otóż, niektórzy łączą to z wielokrotnie zapowiadanym dalszym ciągiem serialu „Rebelianci”. Pomysł był w głowie Filoniego, a jednym z jego bohaterów miałby być Jacen Syndulla. Wówczas oba pomysły, na sequel i na „Rangers” zostałyby połączone i dostalibyśmy aktorską kontynuację „Rebeliantów” pod tytułem „Rangers of the New Republic”.

Jak wiemy serial „Ahoska” ma być raczej limitowany i krótszy, podobnie jak „The Book of Boba Fett”. Czyli takimi skokami w bok z „The Mandalorian”. W przypadku pierwszej zapowiedzi „Rangers of the New Republic” nie ma mowy o krótkim serialu. Co więcej „Rangers” miał się przecinać z innymi wydarzeniami i zakończyć kinowym wydarzeniem. Niezależnie, czy to faktycznie chodzi o film kinowy, czy raczej jakiś specjalny odcinek finałowy, ten serial ma być kulminacją. Czego, nie wiemy, może historii tworzonych przez Dave’a Filoniego?

Nawet jeśli to nie będzie to, należy się spodziewać, że postaci takie jak Ahsoka, Ezra (do którego trwają poszukiwania aktora) z pewnością przewiną się także przez ten serial.

Za kilka dni 4 maja, może przy okazji dowiemy się czegoś o kolejnych serialach. Jednak w przypadku „Rangers of the New Republic” wszystko wskazuje na to, że produkcja ruszy najwcześniej w drugiej w drugiej połowie tego roku, jak nie później, więc przyjdzie nam jeszcze poczekać. Ale spekulacje pewnie będą krążyć po sieci.
TAGI: Ahsoka (36) Dave Filoni (530) Gina Carano (40) Rangers of the New Republic (16) Star Wars: Rebelianci (Star Wars: Rebels) (597) The Book of Boba Fett (82) The Mandalorian (399)

KOMENTARZE (4)

 • ShaakTi11382021-04-30 21:23:20

  To byłoby idealne miejsce na Jacena.

 • Pah Wraith2021-04-29 16:51:48

  Tymczasem Gina być może powróci do łask Disney`a. Taka spekulacja po części uprawniona jest tym, że wcześniej wycofany z ramówki National Geographic odcinek serialu Beara Gryllsa z Giną, zostanie jednak wyemitowany.

 • Finster Vater2021-04-29 03:28:16

  This is not that Jacen you are looking for.

  A Herę to było dawać do ST, tera to musztarda po obiedzie.

 • SW-Yogurt2021-04-28 20:25:51

  Ewolucja Cara -> Hera -> Jacen? Z Ahsicą i Mostowiakiem? W sumie jedno drugiego warte. ~;)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..