TWÓJ KOKPIT
0

Parszywa Zgraja

Plotki o „The Bad Batch” #7

2021-04-30 23:00:15 Różne

Jeszcze tylko długi weekend i przyjdzie 4 maja - święto fanów „Gwiezdnych Wojen”, a wraz z nim premiera „The Bad Batch”. Machina marketingowa pracuje teraz pełną parą, a zatem przed nami mnóstwo materiałów promocyjnych.

Filmiki i plakaty

W mediach społecznościowych przez ostatnie dwa dni zaczęły pojawiać się filmiki i plakaty przedstawiające poszczególnych członków paczki. Najpierw rozpoczęto od przywódcy, czyli Huntera, a potem na badbatchowym Twitterze zorganizowano głosowanie kto powinien być kolejny. Wygrał Echo, potem Tech, teraz trwa pojedynek pomiędzy Crosshairem a Wreckerem. Na Oficjalnej możecie zaś wziąć udział w psychoteście, z którego dowiecie się którego członka Parszywców najbardziej przypominacie.

W nowym spocie telewizyjnym możemy więcej posłuchać Omegi, a także zobaczyć ujęcie na miasto z lotu ptaka - z wielką dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że to Ord Mantell. Ta znana z Legend planeta miała pojawić się w TCW, ale odcinków tych nie dokończono. Ukazała się w adaptacji komiksowej „Son of Dathomir”, a potem między innymi w „Siłach przeznaczenia”.Opis trzeciego odcinka

Na Disney+ pojawiła się miniaturka, tytuł i opis trzeciego odcinka serii. Co ciekawe, będzie on trwał nieco krócej niż poprzedni, bo 28 minut. Być może brak sztywnych ram czasowych (podobnie było w przypadku „The Mandalorian”) wynika z faktu, że serial powstał wyłącznie na potrzeby platformy streamingowej, a nie telewizji.

 • 1x03 - „Replacements” („Zamienniki”) - 28 min. - Parszywa Zgraja utyka na odległym księżycu.Matt Lanter powraca

Dość niespodziewanie do wypowiadania się powrócił Matt Lanter, czyli odtwórca roli Anakina w „The Clone Wars”. W rozmowie z Entertainment Weekly powiedział: Dzieje się coś nowego w Lucasfilm Animation. Biorę udział w rzeczach, o których jeszcze nie mogę mówić. Jeszcze zobaczycie Anakina. Nigdy nie mogę całkowicie z niego zrezygnować - czy mowa o o grach, czy czymś nowym tworzonym dla Lucasfilm Animation.

EW spróbowało skontaktować się z Disney+ w tej sprawie, ale na razie nie uzyskało komentarza. Najprościej założyć oczywiście, że aktor dostanie rolę w „The Bad Batch” jako Vader - w „Rebeliantach” na przykład podkładał mu głos w chwilach, w których lord Sithów miał uszkodzoną maskę. Inna opcja to choćby „A Droid Story” czy „Visions”... albo coś zupełnie nowego.

Co ciekawe, w artykule mamy też parę słów od Ashley Eckstein, która powiedziała, że jest bardzo zainteresowana użyczaniem swojego głosu Ahsoce, choć dla niej zakończenie siódmego sezonu TCW było idealne dla tej postaci. I tutaj akurat szanse na pojawienie się Tano są o wiele większe, bo nawet swego czasu pojawiało się sporo plotek, jakoby właśnie w TBB miała wystąpić wraz z Reksem. Pan kapitan wystąpi, więc jest i szansa na nią.

Nowe programy?

Na ostatek interesująca sprawa - na włoskim Disney+ pojawiły się dwa nowe tytuły programów, które zadebiutują 4 maja. Mowa o „Star Wars: Pianeti" („Planety”) i „Star Wars: Astronavi e Veicoli” („Statki i pojazdy”). Nie wiadomo w sumie do końca co to jest, może jakieś dokumenty z DVD lub krótkie filmy dokumentalne. Przekonamy się niebawem.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Ashley Eckstein (131) Disney+ (405) Matt Lanter (36) Parszywa zgraja (The Bad Batch) (69) The Clone Wars (1374)

KOMENTARZE (9)

 • SW-Yogurt2021-05-03 20:43:50

  @FV - coś tam wymyślimy, a z TCW pewnie musiałbym cofnąć się do S5, co byłoby traumatycznym przeżyciem... ~;)

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-05-02 15:58:10

  Ta ankieta pokazuje trochę kto z drużyny cieszy się największą, a kto najmniejszą (tu oczywiście Wrecker) popularnością

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-05-01 20:18:56

  Ja coś czuję, że Ventress dali bo porrzebowali jakiejś kobiety po stronie złych, która przy okazji coś robiła

 • Elrond1232021-05-01 19:04:30

  Może chcą w końcu zekranizować Son of Dathomir i Dark Disciple. Anakin występował w tym drugim. Na arcie z okazji 4 maja pojawiają się trochę znikąd Maul i Ventress.

 • vaderart2021-05-01 17:11:45

  Ciekawe czy tego 4 maja będzie dostępne u nas z dubbingiem, z lektorem czy tylko z napisami?

 • Qel Asim2021-05-01 14:08:36

  O mało nie zapomniałem 🤦🤦🤦
  Tak czy inaczej, czekam na 4 maja 😊😊😊

 • darth sheldon hiszpański inkwi2021-05-01 03:23:04

  I tak ten serial ma lepszą promocję niż połowa, albo w sumie nawet całość na Netflix. O tym, że Mitchellowie kontra maszyny miał premierę, film na który czekałem dowiedziałem się przypadkiem

 • Finster Vater2021-05-01 02:30:44

  Ty nie marudź, tylko wpierw w Niskich Lądach sobie to TCW do końca obejrzyj, no. Bo o czym będziem przy pifie dyskutować, jak się w końcu do Polandii wybiorę:P

  Mi trochę szkoda że 4 to ja będę łaził po kanionie, a to BB zobaczę kiedyś później dopiero.

 • SW-Yogurt2021-04-30 23:38:08

  Wciąż wcale. ~:(

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..