TWÓJ KOKPIT
0

Aplikacje mobilne

„Galaxy of Heroes” świętuje koniec wojen klonów

2021-05-02 15:07:32 Oficjalne forum „Galaxy of Heroes”

W kwietniu do gry dołączyło trzech członków Jednostki 99: Hunter, Tech i Wrecker, a czwartego maja dołączyć do nich ma ostatni klon. Oczywistym wyborem wydaje się się Crosshair, ale biorąc pod uwagę niedawne plotki o (Spoiler) zdradzie, czy raczej odosobnionej lojalności wobec Imperium Croshaira może powinniśmy raczej oczekiwać nowego Echo? Obecne wcielenie CT-21-0408 bardzo dobrze radzi sobie w zespole złożonym z członków 501 Legionu. Z drugiej strony, to ma być ostatni członek Parszywej Zgrai, a byłoby jednak dość dziwne, gdyby Crosshair nie pojawił się w grze.Kolejną postacią z ostatniego sezonu „Wojen klonów” jest Komandor Ahsoka Tano. Będzie ona główną nagrodą nadchodzących Galactic Conquestów. Bez obaw – Razor Crest będzie powoli znikał z końcowych nagród, ale zacznie pojawiać się częściej u Merchantów i stanieje, by później zawitać do Conquest Shipments.
Jest też coś, o co fani prosili od dawna: nową Galaktyczną Legendą będzie Mistrz Jedi Kenobi. Ujawniono już pierwszą falę wymagań, są to m.in. Generał Kenobi na Relic 8, jego okręt Negocjator na 6 Star czy Bo-Katan Kryze na Relic 5. Jednocześnie Capital Games zrezygnowało z wypuszczania Galaktycznych Legend parami.Jednak nie samymi nowymi postaciami żyje człowiek: z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen graczy czekają prezenty w postaci m.in. portretu Parszywej Zgrai, materiałów na relici czy trzech shardów Clone Wars Chewbacci.
TAGI: Galaxy of Heroes (16) The Bad Batch (63) The Clone Wars (1369)

KOMENTARZE (4)

 • WuOJot2021-05-04 09:40:11

  U mnie? Na razie ku Kenobiemu nie pikuję, jeszcze muszę skończyć zbierać na Malaka

 • Darth Zabrak2021-05-04 03:47:54

  Gram od roku, włączywszy kilku miesięczną przerwę. Gra jest bardzo dobra, fajnie zbalansowana. Jestem pozytywnie zaskoczony i zadowolony z rozgrywki a nie wydałem na nią ani grosza.

 • Mistrz Mateusz2021-05-04 01:47:36

  Hmm, lubię w tę gierę pogrywać w wolnych chwilach dla zabicia czasu i bardzo ją lubię jako taką i muszę powiedzieć, że jej idea jako takiej niezwykle mi odpowiada - jest zaprzeczeniem takiej fify na przykład, gdzie - będąc fanem piłki nożnej - trzeba, by być na czasie, wydawać co roku kasę nie tylko na grę, ale też robić pay to win jeśli nie chce się rok w rok zaczynać od zera i ciułać monet, by powrócić do stanu sprzed chwili, czyli z edycji wcześniejszej, gdy miało się już jakiś solidny i ustabilizowany skład. Przewagą tej gry jest to, że co roku nie wychodzi kolejna edycja. Ale z bólem serca muszę przyznać, że moje i tak niemal codzienne granie po dłuższej, blisko rocznej przerwie zakończonej przed kilkoma miesiącami nie zdaje się na wiele i to co robię w tej grze także można określić mianem mozolnego ciułania. Dość powiedzieć, że nie mam jeszcze na żadnej postaci relica, a nie mogę uznać, bym grał mało. Inna sprawa, że nic nie wydaję na tę grę. Ale o takim Obim mogę sobie tylko pomarzyć, gdzie nawet nie mam jego wersji generała, a co dopiero o relicach na niej mówić. :(

  Niech Moc będzie z Wami.

 • SW-Yogurt2021-05-03 20:13:05

  I tak mi nie działa. ~:)

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..