TWÓJ KOKPIT
0

Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor chwali Stagecraft

2021-05-12 19:59:25

Ewan McGregor będąc na planie serialu „Obi-Wan Kenobi” udzielił krótkiego wywiadu Jimmy’emu Kimmelowi. Trochę było o podróżowaniu, trochę o nowym serialu „Halstrom”, trochę również o „Gwiezdnych Wojnach”. McGregor chwalił technologię Volume/Stagecraft, mówił o nowym kostiumie. Wspomniał też o tym, że 4 maja kręcił wyjątkową scenę z kimś wyjątkowym w jego życiu (acz nie powiedział, czy chodziło o prywatne, czy zawodowe). Wywiad do obejrzenia, acz niewiele nowego się z niego dowiadujemy. Zwłaszcza, że McGregor jest w bardzo dobrym nastroju i lubi sobie żartować, także z sekretności Lucasfilmu.Przy okazji promocji serialu „Halstrom” Ewan udzielił też wywiadu Hollywood Reporter. Tu już jest więcej ciekawostek. Ponownie chwalił Stagecraft. Porównał je także z prequalami. W „Zemście Sithów” tak po czterech miesiącach niebieskiego czy zielonego ekranu, można już mieć wszystkiego dość, zwłaszcza gdy sceny... nie są zbyt „szekspirowskie”, jak to określił McGregor. Tu całość dla aktora sprawia dużo bardziej realistyczne wrażenie.

McGregor delikatnie unikał odpowiedzi na temat Luke’a. Powiedział, że to jego pojawienie jest możliwe, a potem dodał, że w sumie nic nie wie.

Natomiast choć zdjęcia ruszyły niedawno, praca nad serialem trwała dłużej. Od miesięcy miał ćwiczenia, dwu i pół godzinne sesje walki na miecze i nie tylko. Może tych walk będzie więcej, niż się spodziewaliśmy.

Ewan w marcu świętował swoje 50. urodziny. Jak twierdzi, może to wiek sprawił, że teraz jest naprawdę bardzo podekscytowany tym serialem i tym, co się dzieje na planie.

Warto pamiętać, że McGregor jest także jednym z producentów serialu i sam bardzo długo nalegał, by Lucasfilm w końcu się zajął projektem. Początkowo miał być to kolejny film kinowy, ale słabe wyniki „Hana Solo” doprowadziły do zmiany planów. Obecnie nad serialem czuwa Deborah Chow, która go reżyseruje. „Obi-Wana Kenobiego” zobaczymy w przyszłym roku na Disney+.
TAGI: Deborah Chow (40) Disney+ (291) Epizod III: Zemsta Sithów (921) Ewan McGregor (462) Lucasfilm (641) Obi-Wan Kenobi (serial) (83) wywiad (154)

KOMENTARZE (5)

 • SW-Yogurt2021-05-13 21:23:15

  Ale przyszły rok jest za rok. No, prawie... ~;)

 • bartoszcze2021-05-13 20:20:23

  @Yogurt
  Może do przyszłego roku dopłynie...

 • SW-Yogurt2021-05-13 18:40:39

  Znów strasznie daleko. ~:/

 • disclaimer2021-05-13 15:24:47

  No bo Disney doskonale wiedział, że widownia w roli Hana Solo woli zobaczyć każdego, byle nie zboczonego molestatora Harrisona Forda, który wywalczył sobie kobietę stosując sztuczki psychologiczne, tym samym pozbawiając jej własnej woli :D

 • JJ Abrakad Abrams2021-05-13 09:59:03

  Trochę niepotrzebnie zrezygnowali z filmu. Przecież na to poszłoby więcej ludzi, bo historia jest bardziej związana z całą sagą i w dodatku jest o Jedi.

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..