TWÓJ KOKPIT
0

The Bad Batch

„The Bad Batch” #4 na Disney+

2021-05-21 16:46:26 Różne

W dniu dzisiejszym swą premierę na Disney+ ma czwarty odcinek „The Bad Batch”, zatytułowany „Cornered”. Poniżej znajduje się opis, może pod wieczór pojawią się jeszcze jakieś materiały promocyjne.

To, co przewidywaliśmy ostatnio, to jest utrzymywanie treści odcinków w ścisłej tajemnicy, okazuje się prawdą, bo tytuł poznaliśmy dopiero dzisiaj, a i to dzięki przeciekom z aplikacji Toops. Zresztą jeszcze inna plotka z tego tygodnia sugerowała, że epizod ten będzie się zwał „Band of Brothers” z opisem: Parszywa Zgraja wita wśród swoich starego przyjaciela. Może jeszcze ten epizod się pojawi.

Wyprawa Parszywej Zgrai po zapasy nie idzie po jej myśli.

Filoni pnie się po szczeblach karieryW ostatnich dniach Twitter obiegła wieść o awansie Filoniego - ma teraz tytuł wykonawczego reżysera kreatywnego (Executive Creative Director). Fani reagowali na to albo z entuzjazmem, albo z rezerwą, tylko że... stanowisko nie jest nowe. Jak zauważa Variety, mężczyzna ma je od dłuższego czasu, tylko pojawiło się ono dopiero ostatnio na jego profilu na stronie Lucasfilmu.

Na chwilę obecną ciężko ocenić co konkretnie będzie znaczyła zmiana stanowiska. Z jednej strony cieszą się fani Filoniversum, bo Dave słynie z tego, że co rusz nawiązuje w swoich opowieściach do opowiadanych wcześniej historii. Z drugiej, jego podejście do kanonu jest dość luźne, wystarczy wspomnieć zmiany jakich dokonały TCW i TBB chociażby w powieściowej „Ahsoce” czy komiksowym „Kananie”. Tylko czas nam powie co się stanie w przyszłości.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
TAGI: Dave Filoni (517) The Bad Batch (50)

KOMENTARZE (4)

 • Xalkigo2021-05-22 13:40:26

  Nie rozumiem ogólnie sposobu promocji stosowanego w Lucasfilm od czasów Disneya, pamiętam jak każdy odcinek nowy TCW dostawał 2-3 klipy przed premierą. W ogóle porównując do Marvela to teraz SW ma dużo mniejszą i gorszą promocję.

 • vaderart2021-05-22 11:51:05

  Jak na razie bardzo fajnie się to ogląda, oby tylko tak dalej.

 • SW-Yogurt2021-05-22 00:57:07

  Dlaczego bez niczego? ~;)
  A ten pan niech się pnie, pnie i pnie. Będzie bardziej bolało, gdy szczebelek nie utrzyma. ~:P

 • ShaakTi11382021-05-21 16:46:50

  Trochę dziwnie tak pisać newsy bez niczego...

ABY DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ:

  REJESTRACJA RESET HASŁA
Loading..